המזלות כאסונות טבע...

מה היו המזלות אילו היו אסונות טבעיים, אתה לִשְׁאוֹל?

אולי השלט שלך הוא כמו הר געש מתפרץ? או שאתה יותר סוג רעידת אדמה מרעיד אדמה? אוֹ אולי אתה אסטרואיד ענק שהולך לכדור הארץ ועומד להשמיד את כולנו...

ובכן אל תוהה יותר כי אתה עומד לגלות בְּדִיוּק איזה סוג של אסון טבע יהיה השלט שלך!טלה הוא כמו א הַר גַעַשׁ: הם מסוגלים להתפוצץ ב כל רגע נתון.

 התפרצות הר געש

בדיוק כמו הר געש, הטלה הוא בלתי צפוי ומסוגל להתפרץ בכל רגע נתון... וכשהם מאבדים את העשתונות שלהם יכול להיות די נפיץ אז תחשבו פעמיים לפני שאתם מתעסקים איתם!

מַזַל שׁוֹר הוא כמו רעידת אדמה: הֵם לעתים רחוקות מתפרצים אבל כשהם מתפרצים יֶלֶד האם הם יכולים לגרום נזק.

 רעידת אדמה

בני מזל שור בדרך כלל מנסים להימנע מכאוס אם הם יכולים לעזור לו, אבל אם הם נסוגים לפינה ונאלצים להגיב מוטב להאמין שהם יתפרצו בעוצמה רבה בדומה לזו של רעידת אדמה.

מַזַל תְאוּמִים הוא כמו א סופת חול: הם חֲסַר מְנוּחָה וקשה להצמיד.

 סופת חול במדבר באאוטבק

מזל תאומים חסר מנוחה וקצת קשה לחזות אותו מתאים להם בצורה מושלמת לסופת החול בחוץ בלתי ניתנת לאילוף. ובדיוק כמו סופת חול הם עושים הכל במהירות של 100 מייל לשעה!

סרטן הוא כמו א גל גאות: הם יכולים להיות פתאומיים ו מַכרִיעַ.

 גל גאות עוצמתי

ניתן להתגבר על הסרטן בהתקפים פתאומיים של רגשות עזים המתפרצים בעוצמתו של גל גאות. הם מנסים לשמור על קור רוח אבל כשהם נדחפים אל מעבר לגבולות שלהם הם יכולים להפוך למסוכנים.

מַזַל אַריֵה הוא כמו שריפה בשדה קוצים: ברגע שהם יוצאים לדרך קשה מאוד לעצור אותם.

 אש בשדה קוצים

התפשטות מהירה וקשה לעצור את האריה חייבת להיות שריפה שמסוגלת להתפשט עוד לפני שהבנתם מה קורה. הם יכולים לעבור בין 0 ל-100 בהרף עין אז אל תתגרה בהם!

מַזַל בְּתוּלָה הוא כמו מַפּוֹלֶת שְׁלָגִים: הם מעשית בלתי ניתנים לעצירה.

 מַפּוֹלֶת שְׁלָגִים

למזל בתולה יש את הכוח וכוח הרצון של מפולת שלגים בלתי ניתנת לעצירה, שמאפשרת להם לקבל מכות רבות בחיים מבלי להתייאש. הם פשוט ממשיכים הלאה עד שהם משיגים בסופו של דבר ניצחון בכל מה שהם מחליטים גם הם.

לִירָה הוא כמו א מוּנסוֹן: הם מהירים ו בלתי צפוי.

 מוּנסוֹן

המאזניים הוא חושב מהיר שיש לו גם רצף בלתי צפוי שמקשה על אנשים להיות בטוחים ב-100% מה הם עשויים לעשות הלאה. ומסיבה זו הם בהחלט יהיו מונסון טרופי!

מַזָל עַקרָב הוא כמו א סוּפַת רַעֲמִים: אפל, מסתורי והרסני.

 סוּפַת רַעֲמִים

ה אישיות עקרב בעל איכות אפלה ומסתורית ולאלו שנולדו תחת השלט הזה יש להם אנרגיה עוצמתית במיוחד והילה שדומה במדהימה לזו של סופת רעמים!

מַזַל קַשָׁת הוא כמו א טוֹרנָדוֹ: עוצמתי ומלא אנרגיה.

 טוֹרנָדוֹ

בשל התפרצויות האנרגיה הקצרות אך העוצמתיות שלהם, הקשת יהיה סופת טורנדו. כשהם יוצאים לדרך, הם פלא לצפייה ממרחק בטוח אבל לא מפריעים להם או שהם עלולים להיות מסוכנים.

מַזַל גְדִי הוא כמו א סוּפַת שֶׁלֶג: כשהם כועסים הם יכולים להיות קַר.

 סופת שלגים קרה מקפיאה

הגדי הוא אדם טוב מכל וכל, אבל אם תגיעו איכשהו לצד הרע שלהם, הם עלולים להתקרר באכזריות ולדעת בדיוק איך לנצל אותו. ומסיבה זו הם יצטרכו להיות סופת שלגים.

מזל דלי הוא כמו אַסטֵרוֹאִיד: הם בעצם מאחר כוכב לכת.

 אַסטֵרוֹאִיד

ה מזל דלי הוא אישיות נדירה וייחודית זה גם מסקרן אבל גם מסוכן אם אתה מפריע להם... בהיותם כל כך חריגים שהם יצטרכו להיות אסטרואיד.

מַזַל דָגִים הוא כמו א הצפה: עמוק ולפעמים סוחף.

 הצפת מים

לפעמים הדגים פשוט יכולים להיות המום כל כך מהחיים שהם מרגישים שהם מוצפים ברגשות שלהם מה שהופך אותם מאוד מתאימים לעוצמתו של מבול מוחלט!

רשום פופולרי


רגשות שחוזרים על עצמם שכל מזלות חווה...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


רגשות שחוזרים על עצמם שכל מזלות חווה...

תחושות תכופות של כל סימן.

קרא עוד
למה המזלות רוצים להתפרק...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


למה המזלות רוצים להתפרק...

למה הסימנים רוצים לסיים את זה.

קרא עוד