המזלות ביום רע...

לכולם יש ימי חופש שבהם הם לא מרגישים את העצמי הרגיל שלהם. עם זאת, לעתים קרובות הדרכים שבהן אנשים מתמודדים כאשר דברים אינם כל ורדרד יכול להשתנות באופן די דרמטי מסימן לסימן.

חלק ממזלות המזלות נוטים יותר להיות מודאגים וחסרי ביטחון ברגעים הנמוכים כאשר אחרים יהפכו את האנרגיה הזו לזעם וכעס.

הנה איך כל אחד ממזלות המזלות צפוי להרגיש ולהתמודד כאשר יש להם א בֶּאֱמֶת יום רע.טלה… מרגיש מתוסכל.

 מְתוּסכָּל

כאשר טלה באמת מגיע לנקודת הרתיחה שלו הם נוטים פשוט להתפוצץ מרוב תסכול על כל המצב. הם צריכים לפרוק ואולי אפילו מתחשק להם לשבור משהו. עם זאת, בצד החיובי יש להם גם דרך להחזיר את קור רוחם וקור רוחם בדיוק באותה מהירות שהם איבדו את זה.

מַזַל שׁוֹר… מרגיש חרדה וחוסר ביטחון.

 חסר ביטחון ומודע לעצמו

ביום טוב שור אולי נראה כאילו יש להם הכל ביחד אבל ברגעים הנמוכים שלהם הם למעשה יכולים להרגיש די חסרי ביטחון ויכול לקחת ללב את הדברים שאנשים אחרים אומרים עליהם. הם יכולים למצוא את עצמם חושבים יותר מדי ומנתחים כל דבר קטן ולפעמים יכול להיות קשה להם לצאת מהתלם.

מַזַל תְאוּמִים… מרגיש אבוד לגמרי.

 אבודים במבוך

לפעמים נראה שבני מזל תאומים פשוט מלחיצים וחושבים יותר מדי דברים עד כדי כך שהם מרגישים שהם לא יודעים לאיזה כיוון לפנות או באיזו פעולה לנקוט. הם יכולים להיות מאוד חסרי החלטיות ונאבקים כדי להוציא עצמם מהבור בתחושה שהמצב חסר סיכוי ושהסיכויים מוערמים נגדם. חשוב שבני מזל תאומים ינסו להישאר רגועים ותקיפים כשהם מרגישים שהם מאבדים שליטה על מצב.

סרטן… מרגיש מבודד ובודד.

 לבד ומבודד

במצב הנמוך ביותר סרטן יכול להרגיש מבודדים ולבד ללא תקווה... גם אם יש להם אנשים מסביבם. הם יכולים להרגיש שלא מבינים אותם ולהתקשה למצוא אנשים שגם הם יכולים לקשר. אולי הם אפילו לא נותנים לסובבים אותם שהם מרגישים ככה ויכולים להתנהג כאילו הכל בסדר למרות שהדברים אוכלים אותם בפנים.

מַזַל אַריֵה… מרגישים לא בטוחים ולא בטוחים בעצמם.

 מְבוּלבָּל

אולי קשה להאמין שהמראה החיצוני הנועז והבטוח של אריה יכול להסתיר כל חוסר ביטחון, אבל האמת היא שכאשר הם לא במצב טוב הם יכולים להרגיש די חסרי ביטחון ולהתחיל לפקפק במעשים ובהחלטות שלהם.

מַזַל בְּתוּלָה… מרגיש מוצף מלחץ.

 המום

במקרה הגרוע ביותר ה אישיות בתולה יכולים להיות המומים ממש מכמות הלחץ העצומה שהם מרגישים מכבידים עליהם (שבדרך כלל מופעל עליהם בעצמם!). הם חייבים ללמוד להירגע ולא להיות כל כך קשה עם עצמם... אחרת הם עלולים פשוט לקבל התמוטטות עצבים.

לִירָה… מרגיש שהלב שלהם שבור.

 בנות לב שבור

כאשר מאזניים מתעצבים הם יכולים להרגיש שהלב שלהם נשבר. לפעמים הם יכולים להיות יצורים רגישים ביותר, וחלק מהדברים פשוט משפיעים עליהם יותר מאשר על סימנים אחרים. כשהם באמת שקועים הם לרוב נסוגים מהעולם בזמן שהם מתאוששים.

מַזָל עַקרָב… מרגיש רגשי ופשוט עצוב.

 מרגיש עצוב

ביום רע, העקרב יכול להיות די רגשי כשהיא מתגברת על ידי לחשים של עצב. השפל עלולים להיות די קשים עבורם כי הרגשות שלהם עזים כלומר כשהם נמוכים הם יכולים להיות ממש נמוך. למרבה המזל עבורם, אולם הם נוטים להיות מסוגלים 'לחזור' הרבה יותר מהר מחלק ממזלות המזלות האחרים.

מַזַל קַשָׁת… מרגיש שהכל באשמתם.

 האשמה ואשמה

מזל קשת לא אוהב להעביר את האשמה על אנשים אחרים כשהם מפשלים והם בדרך כלל ממהרים להשלים עם הטעויות שלהם. עם זאת, הצד השני הוא שהם לפעמים יכולים להיות קצת *גַם* מחמירים עם עצמם מאשימים את עצמם בדברים שלא יכלו להיות להם שליטה עליהם וקובעים לעצמם סטנדרטים שהם לא מציאותיים ובלתי אפשריים לעמוד בהם. לפעמים הם פשוט צריכים לחתוך לעצמם הפסקה.

מַזַל גְדִי… מרגיש עייף ומותש.

 תָשׁוּשׁ

כאשר מזל גדי מגיע לנקודת השבירה שלו הם מרגישים ממש מותשים וכאילו הם עומדים להתמוטט. לפעמים הם יכולים להיות כל כך נחושים להמשיך להסתער מהחיים עד שהם שורפים את עצמם מתשישות לאורך הדרך. הם צריכים לזכור לקחת הפסקה מדי פעם.

מזל דלי… מרגיש שהם לא ראויים.

 לא שווה

ה אישיותו של מזל דלי יכול להיות קשה להבנה וכתוצאה מכך הם לא תמיד משתלבים באותה קלות כמו חלק מהסימנים האחרים. זה יכול להשאיר אותם עם תחושת נחיתות ולאהוב את הסובבים אותם איכשהו 'טובים' מהם (למרות שזה לא יכול להיות רחוק יותר מהאמת).

מַזַל דָגִים… מרגיש כאילו יש להם משבר קיומי.

 משבר קיומי

ביום רע מזל דגים יכולים ללכת לאיבוד בצד האפל של המוח שלהם עד כדי כך שהם מרגישים כאילו יש להם משבר קיומי מלא. הם מרגישים כל דבר שלילי בבת אחת וזה יכול לגרום להם להרגיש חרדים ומבודדים מאוד.

רשום פופולרי


מדוע המזלות דואגים למערכות יחסים...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


מדוע המזלות דואגים למערכות יחסים...

מדוע הסימנים נאבקים באהבה.

קרא עוד
7 תכונות חושפות של מזלות AIR...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


7 תכונות חושפות של מזלות AIR...

חושפת תובנות לגבי שלושת סימני ה-AIR: מזל תאומים, מאזניים ודלי.

קרא עוד