המזלות באפוקליפסת הזומבים...

 מזלות באפוקליפסת זומבים

כולנו יודעים שאפוקליפסת הזומבים היא כנראה מְמַשׁמֵשׁ וּבָא. זה רק עניין של זמן עכשיו עד שנתעורר ונגלה את השכנים שלנו מדשדשים באמצע הרחוב גונחים על הרצון שלהם למוח. כהכנה אנחנו צריכים להבריח את הדלתות, לסגור את החלונות, להצטייד במזווה ולהתחמש באלפי בייסבול בגודל טוב. האם אתה בֶּאֱמֶת יש לך את מה שצריך כדי לצאת מזה בחיים? קרא קדימה כדי לגלות כיצד כל שלט מטפל בהתקפת זומבים!

טלה ירוץ ללא פחד ישר לסכנה כדי לתקוף את הזומבים.

 טלה יוצא לקרבמזל טלה יפגוש את האפוקליפסה בראש ובראשונה - הם יתגייסו, יערכו אסטרטגיה ויצאו לקרב בהתלקחות הרואית. הם גם מסוגלים לחשוב במהירות על הרגליים ולאלתר כשהם מתמודדים עם מטמון בלתי צפוי של מדשדשים במוח. תיעול מקגיבר הפנימי שלהם חוט וצור ישן יכול להפוך לבקבוק תבערה. החיסרון הוא שהכוח העצום של an אישיות מזל טלה יכולים ליצור חלוקות במקום נאמנות ממצמצת ולא כל הרעיונות שלהם חסינים בפני תקלות וכתוצאה מכך נפגעים ונזק נלווה.

מַזַל שׁוֹר יהיה מוכן היטב ויוכל לבלום עד שהכל יתפוצץ.

 מזל שור המאורגן

התפקיד המושלם עבור א מזל שור – פוסט אפוקליפסה – הוא אספקה ​​ומלאי. מאורגן היטב עם שנאה כמעט אובססיבית לפסולת השור יבטיח שכל אחד בבונקר יקבלו כמות שווה של מנות. מבחינת מאבק באל-מתים השלט הזה יעדיף להישאר בבונקר ולקחת תנומה ראויה ולא להסתכן בחשיפה. ייתכן שהאסטרטגיה שלהם היא להציץ החוצה, 20 שנה אחרי, בתקווה שכל עניין מגיפת הזומבים הזה מיצה את עצמו והשכונה התנקה כעת מהצורך שלה במוחות רעננים.

סרטן יספקו תמיכה רגשית לעמיתיהם השורדים.

 לב אהבה

סרטן מכוונים מאוד ומתפתחים רגשית. פוסט אפוקליפסה התכונות שלהם יהיו הכרחיות כדי להחליק את הטראומה הנובעת מעריפת ראש ופיצוץ של זומבים על בסיס יומיומי. הם יידעו באופן אינסטינקטיבי מתי מישהו בלהקת השורדים שלך עומד להתעפר או לאבד אמון. הם יקשיבו וידברו אנשים מהתנהגות בסיכון גבוה, אבל יהיו גם ימים שבהם מצב הרוח שלהם יכניס את כל הקבוצה לסחרור שליליות. הסיבה לכך היא שהם יכולים לסבול מעומס יתר של אמפתיה - עדיף להשאיר אותם לבד בימים מזדמנים אלו - אם לבונקרים יש חדר פנוי מציע להם לבלות שם יום או יומיים.

מַזַל תְאוּמִים יהיה מספיק להסתגל כדי להישאר צעד אחד לפני הזומבים.

 מזל גדי הורג זומבים

מזל תאומים אוהב אתגר ולבטח אפוקליפסה מדורגת די גבוה בדירוג האתגרים הקיצוניים. הם מחקר מהיר ומסוגלים לכבות רגשית כשמדובר בשחיטת זומבים, הודות למאפיינים הכפולים שלהם. בני מזל תאומים הם סגן ראשון מצוינים ואינם מתרגשים מפניות פרסה אסטרטגיות. הם גם צופים אדירים אשר מנצלים את האנרגיה הגבוהה ותחושת חוסר השקט שלהם. הצדדים התחתונים?... הם יכולים להיות מזלזלים בניצולים עצבניים ויותר מדי ימים כלואים בבונקר יגרמו לקדחת תא הנוסעים ולהתנהגויות גסות רוח - השאירו אותם לנוע בעולם החיצוני אם זה אפשרי.

מַזַל אַריֵה יהיה גם יריב עז וגם מנהיג כריזמטי.

 ליאו חסר פחד

מלכות גלגל המזלות, מזל אריה נוטים לחזות בעצמם כמנהיגים ולא כחיילים רגלים בכל מה שקשור לפטר את העולם ממכת זומבים. הם חזקים ועזים ונוטים לאהוב תצוגות ראוותניות של כוח כמו פירוטכניקה, פיצוצים ולוחמה גרעינית. בעוד שהאגו שלהם יכול מתישהו לעקוף את הצורך בטקטיקות חתרניות ובזילות מדורגות, הם יקשיבו לעצות כל עוד הן מגיעות ממישהו שהם סומכים עליו. הם יכולים להיות עצלנים ולהופיע רק לאירועי הכרטיסים הגדולים כמו לכידת ולפוצץ את מלכת הזומבים, אבל אם תלטפו את האגו שלהם בדיוק במקומות הנכונים, אפשר לגרום לאיאו לעשות כמעט הכל בשביל מנה בריאה של התנשאות המונית.

מַזַל בְּתוּלָה יהיה החובש במקום שיחלץ אותך מהסף.

 בתולה החובש

יש אנשים שהעזו לתייג בתולה כהיפוכונדרים וזה נכון - הם מחבקים את מחלותיהם ברוך ובחיבה שניתנים לחבורת גורי חתולים. אבל בתור הסימן השולט בכל מה שקשור לרפואה תזדקק למומחיות שלהם כדי לשרוד את האפוקליפסה. בתור התחלה, הם לא עצבניים ויראו חור נפער בחזה כבעיה שיש לפתור. את מה שחסר להם בצורה ליד המיטה הם ישלימו בסניטציה ועיקור. כל עוד הם מרוכזים במחלות של אנשים אחרים, הם לא ייקלטו כל כך בעצמם ושירותיהם עשויים לגרום להישרדות עבור הקבוצה שלך.

לִירָה יברח מהסכנה על ידי קסם הזומבים.

 מאזניים מפלרטטים עם זומבים

מְאַזֵן הם נדיבים, הרמוניים ומקסימים במיוחד כשהם רוצים להיות. הם קרן שמש ותחנת כוח של חיוביות, שתידרש כדי למתן את הקדרות והאבדון של אפוקליפסת זומבים. יצירתיים ומלאי דמיון הם מסוגלים להפוך את הבונקר לאשרם ולהלחין שירים כדי לעורר את הגיחה הבאה לטריטוריית הזומבים. בני מזל מאזניים אולי נראים ילדותיים ותמימים, אבל תאמינו לי כשהם עוצרים לפלרטט עם הזומבי בגוש, זה הרמז שלכם לעלות מאחור ולפוצץ את המוח האוהב שלו.

מַזָל עַקרָב יהפוך למתנקש זומבים שקט אך קטלני.

 לוחם שקט אך קטלני

אפל ומצב רוח עקרבים יהיה מיקוד חד כתער בכל הנוגע לאסטרטגיה לקרב זומבים. הם גם סבלניים ומוכנים לשכב נמוך ולחכות לפני שהם משחררים את העוקץ כדי לסיים את כל העוקצים באויב שלהם. כמו נינג'ה, העקרב תוקף בהתגנבות שקטה ומחויבות מוחלטת. השליליים כוללים להתיש את כל השאר בעוצמתם וליהנות מרצח זומבים, רק קצת יותר מדי.

מַזַל קַשָׁת ישאיר את מצב הרוח של אנשים כשהכל נראה עגום.

 קשת שומר על מצב הרוח

בני קשת הם תמיד חיי המסיבה, גם אם היא נערכת בסוף העולם. כיף ומצחיק הם ישמרו על מצב הרוח ויפיצו אור והנאה גם ברגעים האפלים ביותר. אולם לפעמים, ההומור שלהם יכול להיות עצבני מדי ולהעליב את השורדים הרגישים יותר. הם ידועים כסובלים ממחלת כף הרגל בפה ולא תמיד מבינים לגמרי את המושג טקט!

מַזַל גְדִי יישאר רגוע, מחושב וממוקד בעבודה שעל הפרק.

 נחוש לנצח

מַזַל גְדִי הוא הסימן ליצור יציבות בכאוס של גיהינום הזומבים. אמינים ומבוססים הם יזהו ויעוררו מערכי מיומנויות הנחוצים כדי להביס את המתקפה השודדת. הם מתחשבים ושקולים ומסוגלים לבטא בבירור תקלות ויתרונות בתוכנית המשחק של כולם. הם גם מובילים דוגמה ולא יבקשו מאף אחד לערוף את ראשו של זומבי אם הם לא עומדים במשימה בעצמם. שלט שימושי שיש בבונקר או בחזית הקרב!

מזל דלי ינסה נואשות לחפש את האנושיות בכל זה.

 מחפש משמעות

בני מזל דלי יהיו עצובים - ובכן, לא כולם הולכים להיות חבית של צחוקים בארץ הזומבים - הם יפקפקו באירועים המובילים לאפוקליפסה וירביצו לעצמם על כך שלא מנעו בעצמם את האסון הזה. ייתכן שהם גם נגד הרג זומבים ומציעים לתת למתים את המולדת שלהם, זכויות הצבעה או גישה למוחות סינתטיים. בכל הכנות כנראה שעדיף לנשוך את מזל הדלי.

מַזַל דָגִים יטיל ספק בכל דבר ויצא למסע רוחני.

רָגִישׁ מַזַל דָגִים בהחלט עלולים ליפול מהלם כשהם מתעוררים לאותו יום בלתי נמנע - או לפנות לכל סוג של תרופה עצמית שהם יכולים לשים עליה את ידם. אם הם אכן ישרדו את הטראומה של צפייה בשינוי העולם לנצח ויפתחו עתודה של חוסן שנולד מחדש, יש להם את היכולת ליצור את הדת הראשונה לאחר הזומבים. רוחניים ביותר הם עשויים פשוט להציע לנשמתנו ישועה - או אולי הם פשוט יהפכו לקנאים צמא דם - זה יכול ללכת לשני הכיוונים!

רשום פופולרי


תאימות טלה וטלה: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


תאימות טלה וטלה: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

כל מה שאתה צריך לדעת על יחסי טלה-טלה.

קרא עוד
כאשר המזלות נעשים עצובים...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


כאשר המזלות נעשים עצובים...

איך הסימנים מתמודדים עם עצב.

קרא עוד