ההתמכרות הגדולה ביותר של כל סימן גלגל המזלות שנחשפה...

לטוב ולרע - לכל מזל יש לפחות התמכרות אחת או שתיים שהם חוזרים אליה פעם אחר פעם. יש סימנים שיכולים להיות מכורים לפרץ אדרנלין, עבור אחרים זה להתעסק עם ג'אנק פוד ואצל אחרים זה לבזבז בקניון. הנה מה שכל אחד מהסימנים מכור אליו ללא תקווה.

התמכרות למזל טלה: עושה הכל במהירות של 100 מייל/שעה.

 טלה הולך מהרמזל טלה מסתער לאורך החיים ברובים בוערים במהירות של מיליון מייל לשעה. כשהם מתאמצים מדי הם יכולים לשרוף את עצמם ואז האינרציה מתחילה - וכך גם הדיכאון. הם בדרך כלל מכורים רציניים לקפאין שאוהבים את הקפה שלהם חזק. כשההתמכרות מתחילה, הם עלולים להיגמל מהמשימה שלהם בהישג יד, אז שימו עין מקרוב על אספרסו משולש טלה.

התמכרות למזל שור: קלוריות לא מבוקרות.

 ג'אנק פוד

לשור יש קצת אובססיה לאוכל. הם אוהבים להתרווח בזמן ההשבתה שלהם כדי להתפנק עם כל סוג של מעדן שהם יכולים לשים עליהם את היד. הם נהנים מכל דבר, מג'אנק פוד מטוגן ועד גבינות צרפתיות משובחות. זה כמובן עד שידיות האהבה יהפכו ליותר מקומץ וחברים צריכים להציע בעדינות מנוי חדש לחדר כושר.

התמכרות לתאומים: ידע והרחבת תודעה.

 מזל תאומים משרים ידע

מבחינה נוירולוגית לתאומים יש מוח רעב גדול ואובססיה לספוג ידע. הם בחיפוש מתמיד אחר האמת ונהנים לראות את היקום בצורה אחרת. הם אנשים בעלי חשיבה עמוקה למדי, אז אל תתפלאו אם הם יהיו אובססיביים לחלוטין כשהם נתקלים בנושא חדש של עניין.

התמכרות לסרטן: לחשוב יותר מדי על הכל.

 חשיבה יתרה של מזל גדי

לעתים קרובות מדי סרטן תופס את עצמם לחשוב יותר מדי על דברים - זו התמכרות שיכולה להיות ממש קשה לבעוט. במקרים גרועים באמת זה יכול להוביל לביקורתיות עצמית כל כך עד שהם נופלים לדפוסים של תיעוב עצמי. לפעמים זה יכול להיות מועיל לקחת צעד אחורה כדי לרענן ולקבל קצת פרספקטיבה - אם הם מאפשרים לדאגות שלהם להשתולל הם יכולים להטריף את עצמם.

התמכרות לאריה: עצמם.

 אדם בטוח בעצמו מסתכל במראה

לפעמים ליאו כל כך בעניין של האגו שלהם שהם מאפשרים לו להשתולל. הם יכולים להיות אובססיביים לגבי המראה הפיזי שלהם והשאיפה להישאר צעירים. עד כדי כך שהם מתאמנים כמו מטורפים או אפילו פונים לניתוח פלסטי. זה לא עניין גדול אם הם שומרים על זה - אבל אם הם לא נזהרים זה יכול לצאת קצת משליטה.

התמכרות בתולה: היגיינה וניקיון.

 אובססיית ניקיון

בתולות נוטות להיות פריקים מסודרים שלא יכולים לסבול לראות דברים לא במקום. אם הם נכנסים לחדר מלא בזבל הם מרגישים אילוץ להתארגן ולנקות. לרוב זה לא מזיק, אבל אם הם נהיים אובססיביים מדי זה יכול לגבול ב-OCD. הכי טוב לא לעשות בלגן כשאתה הולך לבקר בביתם!

התמכרות למאזניים: קניות עד שירדו.

 קניות בפאונד

מאזניים ידועות כבעלות קצת התמכרות לקניות. כשדברים משתבשים או שהם מרגישים לא טוב, טיפול קמעונאי הוא התרופה המומלצת שלהם. הם מוצאים את עצמם חושבים שצריך עוד זוג נוצץ אחד של נעלי לואי ויטון כדי להשלים את הסט או שתכונת מים שלישית תיצור פנג שואי מושלם בחדר האמבטיה שלהם. כאשר טנדרי משלוח מתחילים לעכב את התנועה, ייתכן שהגיע הזמן לחתוך את כרטיסי האשראי האלה!

התמכרות לעקרב: מין והוללות.

 הֲסָתָה

עקרבים הם יצורים נלהבים עם התמכרות למגע פיזי ולהנאה גולמית. הם ידועים בדחף המיני הגבוה והמטורף שלהם ובאהבתם להתנסות בחדר השינה. כשהם באמת אוהבים מישהו התשוקה שלהם יכולה להשתלט ולגרום להם להיות רעבים לגמרי מרוב תשוקה. דבר אחד בטוח, לצאת עם מזל עקרב זה אף פעם לא משעמם!

התמכרות לקשת: הימורים ולקיחת סיכונים.

 משחק בלאק ג'ק

לבני מזל קשת יש אופי של לקיחת סיכונים שמקבלת בעיטה מלקיחת סיכונים. אבל לפעמים זה יכול להוביל להתמכרויות מטרידות בכל הנוגע להימורים. בין אם זה פוקר, הימורים על הסוסים או ניסיון לבחור את הזוכה הבא בגביע העולם בכדורגל - הם פשוט אוהבים לרפרף קצת. במתינות זה לא מזיק לחלוטין אבל הם צריכים להיזהר לא להגזים.

התמכרות מזל גדי: מכורי עבודה מוחלטים.

 מָכוּר לְעֲבוֹדָתוֹ

מזל גדי הם פרודוקטיביים ונחושים מטבעם - אבל לפעמים הם יכולים להיות קצת אובססיביים מדי כשזה מגיע לעבודתם. הם ידועים בתור מכורי עבודה ששוקעים את עצמם בכל עבודה שהם עושים עד שהיא תושלם. הם לא רואים טעם למחצה דברים - אבל לפעמים צריכים להיזהר לא להגזים עד כדי כך שהם נשרפים.

התמכרות למזל דלי: למלא אותם ברמן!

 דלי שותה בבר

כאשר לדלי נמאס להקשיב לקולות בראשם, הם מטביעים אותו במשקה - או עשרה. כמובילי מים הם נהנים מכל דבר, החל ממשקאות יוקרתיים ועד יין אדום זול. כשהם מרגישים ממש מדוכדכים הם יכולים להיעזר באלכוהול כדי להקהות את רגשותיהם. כשהם מגזימים - הם יכולים לקבל הנגאובר מרושע - אל תחשוב אפילו להעיר אותם!

התמכרות לדגים: הם לא מפלים - הכל!

 התמכרויות לדגים

למה מזל דגים לא מכור? זאת השאלה. כשהם מרגישים מדוכדכים הם יכולים להגיע לסגן הקרוב ביותר בין אם זה ג'אנק פוד, שתייה או כל דבר אחר. יש להם אישיות ממכרת שיכולה להישאב להרגלים רעים שיכול לקחת הרבה זמן להתנער מהם. הם לא בדיוק ידועים בשליטה העצמית שלהם.

רשום פופולרי


רגשות שחוזרים על עצמם שכל מזלות חווה...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


רגשות שחוזרים על עצמם שכל מזלות חווה...

תחושות תכופות של כל סימן.

קרא עוד
למה המזלות רוצים להתפרק...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


למה המזלות רוצים להתפרק...

למה הסימנים רוצים לסיים את זה.

קרא עוד