הדבר הכי סקסי על המזלות...

 תכונות גלגל המזלות הסקסיות

סקסי יכול להיות דבר שקשה להגדיר ולא קשור בהכרח לגוף רוחש ולמראה נוקאאוט - למרות שזה לא יכול להזיק אם זה קורה גם לך. סקסית יכולה להיות כוויה איטית ויכול לקחת זמן עד שתבין שהחיוך המטופש או ההליכה המטופשת של מישהו באמת לוהט. זה יכול להיות גם מיידי כאשר מפגש חדש פשוט מסנוור את השטויות ממך ברגע שהם הולכים. גלגל המזלות מזהה כל אחד מהמזלים נקודות חמות סקסיות, כך שתוכל לשחק על חוזקות ולמצוא את הסימן שדופק לך את הגרביים. היום במרדף אחר סקסיות אוניברסלית אנו מציגים את 'הדברים הסקסיים ביותר במזלות!'.

תכונות סקסיות של מזל טלה: עומס דלי של ביטחון עצמי.

 טלה בטוחהאם באמת יכול להיות לאדם כל כך הרבה ביטחון עצמי - התשובה היא כן מהדהד אם הוא טלה וזה מדבק, מעורר מוטיבציה וסקסי מאוד. כולנו אוהבים מנצחים וכיצד טלה מקרין - תבוטל ללא תקנה על ידי קח לא שבויים שלהם, אנחנו יכולים לשלוט בגישה של היקום.

התכונה הסקסית ביותר: טורסוס - שש חבילות ומותניים חתוכים.

תכונות סקסיות של מזל שור: הם חמודים בצורה חנונית.

 חנון סקסי

חנונים נמצאים בפנים, וכנראה שבנים ובנות רעים הם החדשות של אתמול - מה שאמור להפוך את מזל שור לאקסטטי מכיוון שעבר זמן רב בין שתייה למשקה. העולם מתעורר כעת לתענוגות החושניים של סרבול ותחושת אי נוחות בעור שלך. העניין הוא - מזל שור בהיר ומודע לחלוטין שהיקום השתנה - הם שם בחוץ ומנצלים את העובדה שהגיע זמנם הסקסי.

התכונה הסקסית ביותר: כתפיים - בהמות משא סוחפות.

תכונות סקסיות של מזל תאומים: הם כמו פרפרים חמקמקים.

 מזל תאומים חמקמק

מזל תאומים נוצצים בצורה מבריקה ומהירה ואז כמו תעלול קסם הם נעלמו בנשיפה של עשן. הם לא משחקים בכוונה קשה להשגה אבל זה בא ככה. הם יסנוורו עם אינטליגנציה שנינות ויזעזעו עם הלשון העצבנית שלהם. אין דבר יותר סקסי מזה שמשאיר אותך לרצות עוד.

התכונה הסקסית ביותר: ידיים - גסות, זימה וגאה.

תכונות סקסיות של סרטן: אוהביהם האדיבים והחמים.

 זוג מלא חמלה

התחשבות בסרטן יכולה להיות מבער איטי סקסי, אבל אתה תבין שהתכונות האצילות שלהם הן מה שעושה אותם שומרים ומושכים לאין שיעור. החברים לסרטן הם מגוונים וארוכי טווח, בעלי חיים קטנים מטופלים וכל מי שזקוק יכול לקבל את החילוף שלו. טוב לב זה תמיד סקסי.

התכונה הסקסית ביותר: עיניים מלאות נשמה עם ריסים לחדר השינה.

תכונות סקסיות של מזל אריה: האופי השובב והמגן שלהם.

 זוג אריה שובב

אריה הוא כמובן התכשיט של כל מסיבה, אבל ברגע שאתה עובר את המופלאות הראשונית, החומר אכן בועט בו. אתה תגלה מחדש את הילד הפנימי שלך כשזה מגיע לאריה שובב ויש שמחה סקסית בטיפשות חסרת מעצורים. מזל אריה גם מגונן במיוחד. זה מפתה להפליא להרגיש בטוח ומוגן על ידי אריה.

התכונה הסקסית ביותר: שיער - ראש אריה הוא מכונת מין.

תכונות סקסיות של מזל בתולה: הם יכולים לגרום לכל הבעיות שלך להיעלם.

 רכיבה זוגית על אופניים בחוץ

מזל בתולה הם פותרי בעיות אשר - על פני השטח - לא נשמעים כמו סקסיות עד הסוף. אבל כשאתה רואה כמה זריז המוח שלהם וכמה יעיל ויצירתי בתולה מגיע לפתרונות - הערצה יכולה לקבל נימה סקסית. הם האנשים שאתה רוצה להציל את כוכב הלכת ממטאוריט נפלט ולראות אותם מפתחים קרן לייזר המסוגלת להדוף עם 30 שניות פנויות, יגרום לכולכם להזיע ולחמם במקומות הנכונים.

התכונה הסקסית ביותר: צוואר - דמוי ברבור ומבקש לנשנש.

תכונות סקסיות של מאזניים: ההילה המרגיעה והסקסית שלהם.

 זוג סקסי

היותו סימן לאיזון מאזניים מקרין לעתים קרובות שלווה רגועה. הקולות שלהם ליריים ומרגיעים והידיים שלהם לא אוהבות יותר מאשר לעסות את הדאגות שלך. אנשים נמשכים באופן אינסטינקטיבי למאזניים כדי להוריד מתח והיכולת שלהם ליצור הרמוניה ואור היא חמה ומושכת ברצינות.

התכונה הסקסית ביותר: פיות - שפתיים עם רישיון לרגש.

תכונות סקסיות של מזל עקרב: יש להם כישרון טבעי לפיתוי.

 עקרב סקסי

הדבר הסקסי ביותר במזל עקרב הוא השליטה שלהם בפיתוי. רבים העלו את ריקוד ההזדווגות לצורת אמנות גבוהה. זה סקסי לצפייה ואפילו סקסי יותר להיות מושא חיבה. אפילו בני מזל עקרב שאינם מדורגים כציורי שמן הופכים למין על מקל כאשר הם טווים את קסמי הפיתוי שלהם.

התכונה הסקסית ביותר: תחתונים - זנב העקרב פשוט בסדר גמור.

תכונות סקסיות של מזל קשת: האושר שלהם לא רק מדבק אלא לוהט לגמרי!

 זוג מאושר

מצחיק ונולד עם אנרגיה חסרת גבול אתה תצחק עד שתתאהב. כריזמטי באופן טבעי, סאג יורה קרני לייזר של שמחה חיובית אינסופית. הם יגרמו לך לתהות מדוע הדברים נראו קודרים ואבדון לפני שהצרור הסקסי הזה של שמש קומית האיר את החדר. מצחיק זה מאוד סקסי.

התכונה הסקסית ביותר: הרגליים שלהם - חלקות וכמו סוס מירוץ.

תכונות סקסיות של מזל גדי: להסתקרן משומרי הסודות האלה.

 אישה מסתורית

אתה יכול לספר למזל גדי את הסודות האפלים המלוכלכים שלך והם לא יפלטלו לאף אחד - תעבור את לבי ותקווה למות. החבר'ה האלה מאוד מכובדים ואמינים. הם יודיעו לך שהם מעריכים את הביטחון העצמי שלך ויודעים מתי לשתוק ולהקשיב. החלק הסקסי הוא שככל שתספר להם יותר סודות כך תרגיש קרוב ואינטימי יותר.

התכונה הסקסית ביותר: זרועות - שרירי בטן למות עבורם.

תכונות סקסיות של מזל דלי: הם אגוזיים להפליא.

 אוהבי אגוזים

מזל דלי היה רוצה לחשוב שהמוח שלהם נודף משיכה מינית, אבל המציאות היא שזה יותר כמו להיות האקסצנטריות שלהם. מזל דלי כל כך לא מהמרכז שתקבל את הגרביים המוזרות ואת נעלי הליצן ולהימשך בצורה מוזרה או שפשוט תהיה לך מקרה יומיומי של WTF. לאלו מכם שמוצאים דלי סקסי מטורף יקפיץ את הלב שלכם.

התכונה הסקסית ביותר: גב - אלגנטיות משיי.

תכונות סקסיות של דגים: הם שרי אהבה.

דגים הם השמאנים של גלגל המזלות ולעיתים קרובות אינטואיטיביים וחכמים. מאוד לא שיפוטיים הם נותנים עצות חכמות ומעשיות כאחד. החיים של דגים עצמם עשויים להיות כאוטיים ולא רגועים, אבל הם מבריקים בהצלת נשמות אבודות ולתת פוטנציאל. הרוחניות שלהם יכולה להיות כל כך מפתה שאתה פשוט רוצה להתכרבל בזרועותיהם ולהקשיב לפנינת חוכמה אינסופית.

התכונה הסקסית ביותר: לעתים קרובות זה הקטעים השובבים - וואוס!!!!

רשום פופולרי


תאימות טלה וטלה: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


תאימות טלה וטלה: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

כל מה שאתה צריך לדעת על יחסי טלה-טלה.

קרא עוד
כאשר המזלות נעשים עצובים...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


כאשר המזלות נעשים עצובים...

איך הסימנים מתמודדים עם עצב.

קרא עוד