הדבר הכי מוזר על המזלות שנחשפו...

 תכונות מוזרות

הם יכולים לנסות לשחק את זה מגניב ולהעמיד פנים שהם 100% נורמליים - אבל לכל סימן יש צד מוזר שבאמת יכול לגרום לך לומר 'אִמָא?' . כשזה יוצא זה יכול לגרום להם לפעול בצורה לא הגיונית ומקוממת - אז היו מוכנים לכל דבר. הנה מה שממש מוזר בכל אחד ממזלות המזלות.

טלה: הם יתחרפנו מהדברים האקראיים ביותר.

 מזל טלה מוזרעבור אישיות כל כך יוצאת דופן טלה יכול להיבהל מכמה דברים די מוזרים. רגע אחד הם רוכבים ללא חת על חבית מעל מפלי הניאגרה וברגע אחר כך הם מתכווצים בפינה - מפחדים מקו עכביש. אנשים עשויים להזדעזע לראות את מזל טלה מתחרפן כשהם מתמודדים עם עכביש - אז קחו נשימות עמוקות ואל תתקשרו לשירותי חירום - זה יהיה רק ​​מוזר!

מַזַל שׁוֹר: הם יכולים להיות כל כך עקשנים לגבי נושאים טריוויאליים לכאורה.

 מזל שור עקשן

כשאתה מתמודד עם ראיות וידאו שזה אתה שהרגת את פרופסור שזיף בספרייה עם פמוט אתה עדיין לא תתנקה! אתה מנסה ליצור סיפורים מורכבים עוד יותר כדי להסתיר את עקבותיך פשוט משאיר אנשים מנענעים בראשם. התנהגות זו הופכת מוזרה כאשר היא נראית פתולוגית. תשאב את זה ותודה שרבצת לפרופסור או הסתכנת באובדן חברים.

מַזַל תְאוּמִים: הם לא יכולים להישאר בשקט יותר מחמש שניות.

 אישה תאומים גמישה

תאומים פיזיים וגמישים בעוצמה ניתנים לחיבור כפול במקומות בלתי נתפסים, אבל לפעמים נראה שהגוף שלך מנהל שיחה עצמאית מהראש שלך. עוויתות, פיצוח מפרקי האצבעות ותנועות אימפולסיביות עלולות להיות מופרכות ומוזרות. רבים מהשבטים שלכם הם רקדנים או ספורטאים אז נסו לשמור את המהלכים המוזרים ביותר לאור הזרקורים או לאצטדיון!

סרטן: הם כל כך נוסטלגיים שהם לא יכולים להרפות מזיכרונות.

 מתעכב על זיכרונות

כן, אנחנו יודעים שאתה אוהב לשמור מזכרות ומזכרות כדי להזכיר לך רגעים יקרים ואהבות אבודות - אבל אוסף של גזירי ציפורניים שהם לא שלך? בֶּאֱמֶת?! זה פשוט גס! יש נקודה שבה הנוסטלגיה הופכת למצמררת ומוזרה מדי. אתה תמות בחברת חתולים אלא אם תשחרר את העבר.

מַזַל אַריֵה: יותר מדי ידיים ואין מספיק מקום.

 פיל מגושם

זכור לשמור על המרחב האישי הזה בשליטה! אתה חיבה באופן טבעי, אבל אנשים בדרך כלל לא אוהבים שמריחים ומכפפים אותם כשרק מציגים אותם. אחרי כמה משקאות ליאו יכול להיראות כמתקפה מימין. חברים אמיתיים מזהים אותך כחתול כוס שובב גדול, אבל כדי להימנע מהתואר תמנון זלזול השתמשו באיפוק פיזי במפגשים חברתיים.

מַזַל בְּתוּלָה: הם כל כך מבניים שהם יכולים ... בלי מבנה.

 מזל בתולה צמוד

איפה אנחנו מתחילים? הבעיה היא שאתה חושב שאתה נורמלי לגמרי ושכל השאר קצת לא מהמרכז. אנשים אהובים לומדים להשלים עם כל החוקים והתקנות המוזרות שצובעים כל פעולה, אבל אתה תישמט מרשימת ההזמנות אם יהיה קשה מדי למצוא מסעדה מעוקרת לפי סטנדרטים של בתולה או מלצרים ירוצצו בפחד שהלא תיגמר. ניתוח תפריט. תפסיקו לחפש שלמות ותיהנו מהאווירה בתולה!

לִירָה: הם מתנהגים כאילו הם מגניבים אבל הם באמת .הם מתחבקים... רק אל תדאגו מה אתם חושבים על זה.

 חברים לא אופנתיים

אתה יודע שאתה קצת שונה אבל - נעליים לא מתאימות עם קימונו פוליאסטר לחתונה? כשהאיזון האופנתי בחוץ אתה יכול להפוך לגברת תיק או נווד. אתה תחשוב שההצהרה האופנתית שלך נועזת ומושכת בעוד שאחרים ימצאו אותה - ובכן, פשוט מוזר. תסתכל טוב במראה לפני שאתה משחרר את עצמך על ציבור מודע לאופנה.

מַזָל עַקרָב: הצד האפל שלהם הוא כמו משהו מתוך 50 גוונים של אפור.

 אישה עם שוט עור

מוזר ומסקרן בצורה אלגנטית, רק תיזהר שהאובססיה שלך לצד האפל לא תיכנס למפחיד. שינה בארון מתים או בעלות על טרנטולה לחיות מחמד בשם מרי היא לא כוס התה של כולם - אתה צריך לעשות צעדים קטנים לפני שמכירים את צינוק ההנאה של מזל עקרב. זה בסדר להיות שונה אבל כשזה הופך לגימיק מסוכן אנשים נכבים מהר מאוד.

מַזַל קַשָׁת: הם ידועים לשמצה בפרויקטים חצי גמורים ובבלגן.

 שולחן מבולגן

חובב אופנות ושיגעונות אתה הולך לעזאזל על עור בלי להתחשב במעשיות. זה יכול לגרום לשיגור רקטה חצי גמור בחצר האחורית ולגיהנום של איקאה בחדר השינה. צעדים מוזרים כאשר חברים מפסיקים לבקר כי הם לא יכולים להיכנס דרך דלת הכניסה. בשלב זה מומלץ טיפול באגירה.

מַזַל גְדִי: הם יכולים להיות שטחיים בצורה מפתיעה מבלי להבין זאת.

 גדי בעל אמונות טפלות

גדי קפדני ומתוכנן היטב לא נראה חבורה מאמונות תפלות אבל אתה כן אוהב להוסיף טקס קטן - רק כדי לכסות את כל הבסיסים. מלח על הכתף או הקשה שלוש פעמים למזל טוב - אתה מנמק את ההתנהגות המוזרה הזו בכך שהיא לא יכולה להזיק. רק היזהר - כשאתה בלחץ - אובססיה יכולה להתגנב פנימה. חברים טובים יתנו לך את המספר של מטפל.

מזל דלי: מה *לא* מוזר במזל דלי?

 דלי אגוזי

תראה אנחנו יודעים שאתה צועד בקצב של תוף אחר אבל לא כולם מקשיבים. נסו להימנע מההרגלים המוזרים האלה של לדבר אל עצמכם בפומבי או לאירוע רוחות רפאים, כי זה לא עמד בציפיות האינטלקטואליות. אם אתה רוצה להציל את כדור הארץ, יש צורך ללכת בינינו או שתוחזר לספינת האם במהירות הבזק.

מַזַל דָגִים: הם הולכים לאיבוד בראשם וידועים בסיוטים הליליים שלהם.

 סיוט של מזל דגים

כמו כרישים אתה חייב להמשיך לנוע - אפילו בחלומות שלך. לדגים יש נפש עמוקה שלעתים קרובות מתעוררת לחיים במהלך השינה. פרטנרים רבים שסובלים מהטלטלה וסיבוב הם אפילו מסוגלים להתמודד עם פחדי לילה, אבל כשההליכה בשינה מתחילה קשה להתמודד עם זה. אתה עלול למצוא את עצמך ננעל בחדר שלך כדי למנוע דשדוש לתוך תנועה מתקרבת.

רשום פופולרי


כיבויים עיקריים לכל סימן גלגל המזלות...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


כיבויים עיקריים לכל סימן גלגל המזלות...

הדברים האלה שגורמים לשלטים לרוץ קילומטר בכיוון ההפוך.

קרא עוד
7 סודות האסטרולוגיה של הסימנים הקרדינליים...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


7 סודות האסטרולוגיה של הסימנים הקרדינליים...

סודות שקושרים יחד טלה, סרטן, גדי ומאזניים.

קרא עוד