גילטי פלז'רס של מזלות נחשפו...

 תענוג אסור

כולנו אוהבים את ההנאות הקטנות והמלוכלכות שלנו! כן עזוב - כולכם קיבלת אותם ואם לא, הייתי אומר את השטויות שלך. הנאות קטנות ומלוכלכות הן פעילויות שאנשים אולי לא מצפים ממך, פינוקים אשמים שגורמים לאדם להרגיש קצת שובב ושמאלני מהמרכז. לא מספיק שניסיתם בפני חבר מושבעים גדול אלא מספיק כדי לגרום לכם להרגיש שאתם מפרים כלל או שניים וזה לא פשוט טעים. היום אנו שואפים לחשוף את ההנאות הללו עם רשימת המזלות הטרייה שנחפרה, 'הסימנים - ההנאות הקטנות והמלוכלכות שלהם'.

טלה שובר רוח: שובר רוח.

 טלה שובר רוחמזל טלה הופך לסימפוניה של פליטות גוף. כן, הם יאמנו בסתר את הפליצים שלהם לשחזר את האלבום האחרון של ביונסה או שהם עשויים לנסות לנפץ שיאים קודמים בקטגוריות הכי רועשות והארוכות ביותר. בתחרות עזה, הם יעמידו פליטות אוראליות מול אלו באזורי התחתית - וכתוצאה מכך אולימפיאדת גיהוק לעומת נפוץ. כנראה לא כל כך תענוג 'סודי' שכן טלה מוכנים לעתים קרובות לחלוק את סט המיומנויות הזה עם הקרובים והיקרים להם.

מַזַל שׁוֹר גילטי פלז'ר: בדלי מיטה.

 מזל שור מצמרר במיטה

מזל שור הם מקננים למיטות וחובבי אוכל מנחם. ברגעי הרהור - או בגלל שהם פגעו בקיר רגשי עם ראש השור הגדול שלהם - המיטה הופכת לבור ספיגה לפיצה עתיקת יומין, עטיפות המבורגר ופירורי אוראו. זרקו פנימה בקבוק וודקה וסרט גיבורי-על ומזל שור יתבשיל בסדינים משלהם עד שהדביקות והכתמים הופכים להיות פשוט מדי!

מַזַל תְאוּמִים גילטי פלז'ר: טלוויזיה זבל.

 מזל תאומים אוהב טלוויזיה זבל

מזל תאומים אוהב ללכת למכנה המשותף הנמוך ביותר כי זה פשוט לא הם! תן להם ערימה של מגזינים ותוכניות זבל כמו להתעדכן ב-Ks, Feant Moms והרווק, והם יתענגו על הטיפשות הבלתי מבוששת של כל זה. מוחות תאומים נוטים לבצע התעמלות אינטלקטואלית ולכן התענוג האשם טמון בכך שלא צריך לחשוב יותר מדי על שום דבר.

סרטן גילטי פלז'ר: מעקב בפייסבוק.

 מעקב בפייסבוק

סרטן אינו מזיק למעט מעקב אחר מדיה חברתית. זה אחד מהדברים האלה שחברים אמרו להם להימנע, אבל מאחורי דלתיים סגורות הם עדיין יבדקו בגנבה מכרים ומאהבים ותיקים וינסו להבין למה דברים השתבשו. לא טוב בלשחרר את השלט הזה, סביר להניח שיש לו גם אוסף של צעצועים, בובות או דובונים שמקורם בלידה - אחרי קצת מעקב אשמה הם יתכרבלו עם האוסף שלהם וייהנו מהמלנכוליה!

מַזַל אַריֵה גילטי פלז'ר: בזבזנות וקניות מקוונות.

 התמכרות לקניות בני מזל אריה

קניות מופלאות, ליאו בדרך כלל בטוב טעם ושקול - כלומר עד שתתפסו אותם לבד לילה אחד גולשים ברשת וקונים תיקי קלאץ' בצורת אננס ומעילי גשם של דונלד דאק. התגבר על מחלת 'הילד בסוכרייה' ליאו נהנה בחשאי להזמין קיטש מבריק שהם לעולם לא ישתמשו בו או ילבשו, אבל המעשה מספק סיפוק מיידי. יהיה להם את זה 'WTF חשבתי!' כשמגיע חשבון כרטיס האשראי.

מַזַל בְּתוּלָה גילטי פלז'ר: רי-גטס סדרתי.

 אישה בתולה מתנות מחדש

תראה, זה לא משהו שאושר באופן נרחב, אבל בתולה אשמים בעבירות של מתן מתנה מחדש! הם לא אוהבים בלאגן והם מאוד מאוד מיוחדים ומעשיים בכל מה שקשור לטעם, כך שבטח יהיה מחסן של מתנות לא בשימוש בסביבה. הם גם שונאים בזבוז - בתולה מנמקים שאם פריט יכול לגרום למישהו אחר שמחה אז זה משרת את מטרתו. הם פשוט לא יודו בשיפוץ מחשש למראה לא מרוצה.

לִירָה גילטי פלז'ר: לרקוד כשהוא לבד.

 אישה מאזניים רוקדת לבד

מזל מאזניים לא אוהב יותר מאשר לרקוד מסביב לבית (לפעמים בחביבות), להיאחז במיקרופון של מברשת שיער ולשיר מלא תנופה לבלדות כוח ושירי חידוש צ'יזי. הם אפילו ישחקו קריוקי וסינג סטאר לבד והם זמרי מקלחת ידועים לשמצה. הגילטי פלז'ר הזה בסדר כשאף אחד בסביבה ואתה יכול להחזיק מנגינה - אבל כאשר מאזניים הוא אטונלי בצורה לא אופיינית ומתכוון לחלוק - אטמי אוזניים וכיסויי עיניים עשויים להידרש.

מַזָל עַקרָב גילטי פלז'ר: האזנה לאותו שיר בשידור חוזר.

 מקשיב למוסיקה

כשעקרב נהיה אובססיבי למנגינה... הם נוטים להיות ממש אובססיביים. עד כדי כך, שהם ימצאו את עצמם מאזינים לאותו רצועה שוב ושוב עד שהם מגיעים לנקודה שהם לגמרי חולים על זה ופשוט לא יכולים להאזין לו יותר. גם הטעם המוזיקלי שלהם קצת בכל מקום אז אל תתפלאו אם הם פתאום יתמכרו לאיזה אפל צ'יזי משנות ה-80 שרק הם שמעו עליו.

מַזַל קַשָׁת גילטי פלז'ר: פחד ואימה.

 ריגושים מפחידים

גילטי פלז'ר של מזל קשת הוא, פשוטו כמשמעו, לנסות ולהפחיד את עצמם עד מוות. ילדים גדולים בנשמתם, הם יצטרכו לחגיגה של יום שישי ה-13 וסרטי חייזרים או ירדו ליריד המקומי וייסעו ברכבת הרים עד שהם יקיאו לפח האשפה הקרוב ביותר. ידוע שהם נלחמים עם ילדים בני 6 על פנייה במגלשות חלקות ובנדנדות חזירים בפארק המקומי, אז צפו למבטים לא מרוצה מההורים.

מַזַל גְדִי גילטי פלז'ר: קלפטומניים.

 אישה ערמומית

אם אתה הבעלים של המלון בו שוהה מזל גדי, ספור את חלוקים ונעלי הכריות לפני שהם עושים צ'ק-אאוט. הגילטי פלז'ר הזה יכול לגבול בפושע אבל בדרך כלל מזל גדי פשוט אוהב להרים מזכרת קטנה מאירוע או מקום שיש להם משמעות עבורם. זה אסור בצורה מרגשת ותפריט אוכל משובח או שלט דרכים בפריז הם הוכחה לחוויה.

מזל דלי גילטי פלז'ר: אין מועדים.

 מרגיע ליד החוף

מזל דלי אוהבים לרדת מהרשת. הגילטי פלז'ר שלהם הוא ללא מגבלות זמן, ללא מבנה, ללא שיחות טלפון, רק יום חופש - לשוטט לבד ולעשות כל מה שמתחשק להם. השלט הזה הוא זה שאוכל לבד במסעדות ויושב לבד בבתי קולנוע - הם אפילו יקפצו על אוטובוס בלי לדעת כלום על היעד רק כדי לספק את תאוות הנדודים שלהם.

מַזַל דָגִים גילטי פלז'ר: כבה את הטלפון שלך!

 התמכרות לטלפונים של מזל דגים

דגים עמוסים באשמה ובצורך בהנאה. חוסר הביטחון שלהם משתוקק לתשומת לב ולבטחון. יצורים חברתיים עם טווחי ריכוז מוגבלים הם מתקשים להיות בהווה והם אשמים בהודעות טקסט מתחת לשולחן במסעדות ואפילו בהלוויות. זה יכול להיות מעצבן אבל מזל דגים רק מנסה לוודא שכולם באמת אוהבים אותם ושהאקשן האמיתי לא מתרחש במקומות אחרים.

רשום פופולרי


רגשות שחוזרים על עצמם שכל מזלות חווה...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


רגשות שחוזרים על עצמם שכל מזלות חווה...

תחושות תכופות של כל סימן.

קרא עוד
למה המזלות רוצים להתפרק...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


למה המזלות רוצים להתפרק...

למה הסימנים רוצים לסיים את זה.

קרא עוד