דברים שיש להימנע מהם עם כל מזל...

יש כמה דברים שאתה פשוט צריך לֹא תַחַת כל הנסיבות עושות סביב כל אחד ממזלות המזלות... או שאתה עלול פשוט להיגמר על הצד הרע שלהם.

חלק מגלגל המזלות לא מסוגל להתעלם מהם או להתרחק ממנו סימנים אחרים נעשים זועמים על ידי מעשי הונאה.

אז היום אנו מציגים בפניכם את הדברים שכדאי לכם להימנע כמו המגיפה כאשר סביב כל אחד ממזלות המזלות!אל תעשה לנסות לעצור א טלה מהשגת מטרותיהם.

 נחוש לנצח

ה אישיות מזל טלה הוא תחרותי מטבעו והם נוטים ללכת אחרי החלומות שלהם בהתלהבות. לעולם אל תנסה להפיל אותם או להיכנס בינם לבין החלומות שלהם כי זו דרך בטוחה להכניס את עצמך לספרים הרעים שלהם.

אל תעשה לנסות למהר א מַזַל שׁוֹר לקבל החלטות חשובות.

 העומס המטורף

מזל שור הוא לא אחד שמקבל החלטות מטופשות בדחיפות הרגע. הם הוגים מכוונים שמעדיפים לחשוב על הדברים ביסודיות לפני שהם מגיעים למסקנה מה עליהם לעשות. אם אתה כולך בפנים שלהם מנסה להאיץ אותם ולנדנד להם על דברים 24/7... טוב, זה לא ייגמר טוב.

אל תעשה להתבכיין ולהתלונן 24/7 או להיות רוצח כיף בסביבה מַזַל תְאוּמִים.

 דוֹן't Whinge Around Taurus

אישיות תאומים משגשג מאושר ושיחה טובה. עם זאת, אם כל מה שאתה מתעקש לעשות זה להתבכיין ולגנוח על כל בעיה קטנה בחייך, זה יכבה אותם במהירות. כשאתה מסתובב עם מזל תאומים אל תהיה כל כך רציני ומלודרמטי כל הזמן ותנסה להחיות קצת!

אל תעשה לזלזל א סרטן.

 חוזק פנימי של סרטן

לסרטן אולי יש מוניטין של יצורים רגשיים, אבל אל תטעו בכך שהם חושבים שהם חלשים או לא יכולים לעמוד על עצמם. תכונות הסרטן כוללים עוצמה פנימית עזה וזו תהיה טעות גדולה לזלזל ביכולותיהם.

אל תעשה רכילות מאחורי א מזל אריה חזור.

 שמועות ורכילות

בני מזל אריה דבקים בחברים שלהם ונאמנים עד שהם נגמרים והם מצפים לאותה נימוס בתמורה. אם הם יגלו שאתה מסתובב ומרכל ומפיץ עליהם שמועות מרושעות, הם בטוח ישחררו את זעמו של האריה הפנימי שלהם.

אל תעשה להיות לא הגיוני, יהיר או טיפש ממש עם מַזַל בְּתוּלָה.

 מְגוּנֶה

בתולה לא יכולה לסבול אנשים מתנשאים, שלא עושים דבר מלבד לפתוח ויכוחים. גם אין להם טעם ל'התראות' או אנשים עקשנים כמו קיר לבנים. פשוט אין להם זמן לדרמה.

אל תעשה נסה או נצל א פאונד יְדִידוּת.

 גס רוח

מזל מאזניים הם מהאנשים הכי נחמדים שתפגשו אי פעם, אבל אם תנסו לנצל את האופי הטוב שלהם למניעים האנוכיים שלכם, הם ירחרחו אתכם במרחק של קילומטר משם ולא יהיה להם בר.

אל תעשה לשקר לא מַזָל עַקרָב או להפיץ את הסודות שלהם.

 שַׁקרָן

אם מזל עקרב נותן בך את האמון שלו ומשתף אותך בסודות שלו אז זה בטח אומר שהוא מרגיש בטוח איתך. אל תנצל לרעה את האמון הזה על ידי שקר להם או על ידי הפצת דברים שהם גילו לך בביטחון... אחרת יהיה לעזאזל לשלם.

אל תעשה לנסות להתאגרף מַזַל קַשָׁת להיכנס או לקחת מהם את החופש.

 זוג חסר דאגות

להיות מחפשי חופש נצחי לקשת יש סוג של אישיות שונא את זה כשאנשים מנסים 'להצמיד' אותם או לשלוט בחייהם. אם הם מרגישים שאתה מנסה לאגור אותם, הם באופן טבעי יתנגדו וירוצו לכיוון השני.

אל תעשה להרתיע או לנסות לכבות מזל גדי רעיונות גדולים.

 ילד שונא הכל

ה לגדי יש אישיות זה שאפתני ביותר ומסוגל לחלום בגדול... ואין להם זמן להקיף את עצמם בספקים ושונאים שלא עושים דבר חוץ מלפטר שליליות.

אל תעשה להיות דוחף, נזקק עד אין קץ או מתנשא עם א מזל דלי.

 דוחף ושתלטן

מזל דלי הם עצמאיים ביותר וצריכים מקום לעשות את שלהם. אם אתה דוחף מדי, נזקק או שתלטני, אתה בדרך הנכונה לעצבן מזל דלי.

אל תעשה להיות 'מזויף' עם א מַזַל דָגִים … או שהם יידעו.

 מסכה מזויפת

דגים הם אינטואיטיביים להפליא ואם תנסה להיות מזויף או לשים או 'מסכה' סביבם אז הם יידעו. תוריד את החומה, תהיה אמיתי איתם והם יחזירו לך טובה.

רשום פופולרי


כיבויים עיקריים לכל סימן גלגל המזלות...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


כיבויים עיקריים לכל סימן גלגל המזלות...

הדברים האלה שגורמים לשלטים לרוץ קילומטר בכיוון ההפוך.

קרא עוד
7 סודות האסטרולוגיה של הסימנים הקרדינליים...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


7 סודות האסטרולוגיה של הסימנים הקרדינליים...

סודות שקושרים יחד טלה, סרטן, גדי ומאזניים.

קרא עוד