דברים שגורמים למזלות חרדה...

 מדוע הסימנים מעוררים חרדה

ההרגשה המעצבנת הזו בבור הבטן? חוסר השקט וההסתכלות המתמדת מעבר לכתף? בין אם זה פחד מהרוצח הסדרתי המקומי או פחד עולה מכך שבן הזוג החדש משתמש במברשת השיניים הטובה שלך - לכולנו יש את הדברים שלנו שיכולים לגרום לנו לחרדה גדולה. הנה מה שכל אחד ממזלות המזלות מקבל חרדה.

טלה מקבל חרדה כשהם נוגסים יותר ממה שהם יכולים ללעוס.

 אשת טלה מוכת חרדהתאמינו או לא טלה אכן נהיה מודאג מדי פעם - בעודם מתכננים שליטה בעולם ומלהטט באלף ואחת מזימות - הם חוששים בסתר שיודחו אותם כבני אדם. נטילת יותר מדי בבת אחת (כפי שהם עושים לעתים קרובות) עלולה לגרום להופעת סדקים. כשהם מעמיסים את עצמם עד לנקודה שבה הם כבר לא יכולים לעמוד בקצב, הם עלולים לעורר חרדה מלהחזיק בטעויות ולבקש יד לעזרה. לפעמים קשה להחליף את סופרמן בקלארק קנט!

מַזַל שׁוֹר מקבל חרדה כשהחיים הופכים לא בטוחים ובלתי צפויים.

 מזל שור מבולבל

מזל שור יודע מה הם רוצים מהחיים אבל לפעמים הם מתקשים להיות זורמים וגמישים. כשהתוכניות שלהם יוצאות מהחלון הם עלולים להיפגע פתאום מחרדה כשהם נאבקים להגיע נואשות לשינוי מסלול. שינוי גדול מדי מהר מדי יכול להשאיר אותם עם תחושות כבדות של חוסר ודאות וחשש. הם צריכים לתרגל להיות זריזים כדי למנוע את התגברותם על ידי יקום יותר ויותר כאוטי.

מַזַל תְאוּמִים מקבל חרדה כשהם מרגישים לכוד ומבולבל.

 מזל תאומים מרגיש אבוד

חדר בהלה גורם לתאומים להיכנס לפאניקה - כמו כל דבר אחר שהם לא יכולים לברוח ממנו. תורים, המונים, מערכות יחסים מגבילות ועבודות ללא מוצא יכולים לגרום לשלט הזה לטפס במעלה הקיר הפתגמי. להיות לכודה בשגרה היא דרך בטוחה לגרום לתאומים לחרדות שכן סף השעמום שלהם כל כך נמוך עד שהוא נמצא בגובה פני הקרקע.

סרטן מקבל חרדה מתחושות נטישה.

 לכוד

הסרטן יעשה הכל כדי להגן על השבט שלהם ועל המקומות שהשבט שוכן בו. הבית הוא הטירה שלהם והמשפחה היא הלב שלהם - וזו הסיבה שפחדי נטישה יכולים לגרום להם לחרדה גדולה. הם יכולים להיות מודאגים כל כך מאובדן הסובבים אותם שהם עושים מאמצים רבים כדי להבטיח שזה לא יקרה - בין אם זה על ידי התקנת מערכות אבטחה מתקדמות או בדיקה חוזרת של יקיריהם. בטח, הם יכולים להיות קצת מגינים מדי ואפילו לחנוק לפעמים - אבל זה רק בגלל שהם לא יכולים לשאת את הרעיון לאבד אותך.

מַזַל אַריֵה מקבל חרדה כאשר נדחה או מושפל.

 קשת אומלל

ההערכה העצמית של בני מזל אריה היא בדרך כלל די מהממת, אבל סדקים יכולים להתחיל להופיע כאשר הם מתמודדים עם דחייה או השפלה. הם חוששים למצוא את עצמם לא בקצב - להיות היחידים באירוע שלובשים אופנה של שנה שעברה או להודות לאדם הלא נכון באירוע מדבר. הרעיון להיראות טיפש - במיוחד בפומבי - יעלה את החרדה של ליאו בשמיים. קבלו שלכולם יש 'יום חופש' ואל תתנו לשונאים להגיע אליכם!

מַזַל בְּתוּלָה מקבל חרדה מחשיבה יתרה ואובססיביות לגבי פרטים.

 חרדת בתולה

השומה הזו על הגב של בתולה, היא כנראה לא סרטנית ופריחה קלה היא לא המגיפה הגדולה הבאה - אבל הסימן הזה יכול לזנק לתרחיש הגרוע ביותר. בכל אופן הם צריכים לבדוק דברים אבל לא שוב ושוב - זה יקר וחסר טעם. בתולות הן אינטואיטיביות לגבי בריאות, אבל זה יכול להיות אובססיבי ומכלה. עצה - הימנעו משימוש בגוגל לאבחון עצמי - לפעמים הצטננות היא פשוט הצטננות ישנה.

לִירָה מקבל חרדה כאשר מישהו חוצה שוב ושוב את הגבול.

 אישה מתוסכלת

מאזניים מנסה לסלוח ולשכוח כאשר אנשים עושים אותם לא בסדר. אבל כשמישהו דוחה את ההצעות שלו להשכנת שלום על ידי חציית הגבול ללא הרף - יכולה להיווצר טינה לכל החיים. זה בתורו יכול לגרום להם לחרדה גדולה ולהוציא הכל מאיזון לחלוטין. כשהם מאבדים את ההרמוניה ומתמקדים באותה נקודה אחת של תסיסה, הם יצטרכו להינצל באהבה ורוך לפני שהחרדה הזו תוביל לנקמה.

מַזָל עַקרָב מקבל חרדה רק בדרך כלל מבני אדם.

 אישה מתוסכלת

עקרב יכול לפעמים למצוא אנשים, ובכן, קצת קשה להתמודד איתם. ההתמודדות עם שיחת חולין בנאלית וטיפשותם של טיפשים יכולה ממש ללחוץ על כפתורי החרדה שלהם. יודעי דבר דחוף ונהגים פחות מהממוצע יכולים גם לגרום לעקרב להיכנס להתמוטטות. החרדה שלהם יכולה לגרום להם להיראות צדקנים ומתנשאים - הם צריכים לזכור שלא כולם חושבים ומגיבים בצורה כל כך עמוקה ומדויקת.

מַזַל קַשָׁת מקבל חרדה כאשר לא אומרים מנסים להפיל אותם.

 אדם לבד בגשם

עם אנרגיה לבעור וחוש הומור מהיר קשת אוהב להיות מוקף באופטימיות וצחוק. ייקח הרבה זמן עד שהחרדה תתחיל להיכנס, אבל כשנראה שאירועים או אנשים אינם מציעים דבר מלבד קדרות ואבדון, הם יכולים בסופו של דבר להיכנע לעייפות וללחץ. ייתכן שיהיה צורך להיפטר מחברים 'חצי כוס ריקה' כדי להחזיר את החיוך המנצח והאנרגיה המבעבעת.

מַזַל גְדִי מקבל חרדה מחוסר יכולת וטיפשות.

 מזל גדי מאבד את זה

לגדי יש סטנדרטים גבוהים והם מנסים להקיף את עצמם באנשים מוכשרים. שירות גרוע, איחורים ותכנון גרוע יכנסו כולם מתחת לעורם המקצועי בדרך כלל. מנומס והגיוני עד לנקודה שלט זה יהפוך לחרדה גוברת כאשר אנשים וארגונים מתעלמים מפתרונות פשוטים. הם גם לא יכולים לסבול בירוקרטיה חסרת טעם או בירוקרטיה ממשלתית - אז אל תתחילו אפילו.

מזל דלי מקבל חרדה כאשר אנשים מטילים עליהם דרישות בלתי סבירות.

 התקף חרדה של מזל דלי

ישנם קולות רבים שחיים בתוך ראשו של מזל דלי שם כדי לנחם, לתת עצות ובאופן כללי - להוריד את רמות החרדה. כתוצאה מכך, בני מזל דלי צריכים להישאר לבד - הרבה! הם לא טובים בלהתבקש לקבל החלטות חדות או לנבוח עליהם כל הזמן פקודות. הם צריכים להפנים ולסגת או להסתכן בהתמוטטות מסיבית.

מַזַל דָגִים מקבל חרדה מהרעיון של קבלת חרדה.

 אשת מזל דגים חרדתית

דגים יכולים להיות כל כך דאגה שפשוט הרעיון של חרדה יכול בתורו להביא אותו. זה יכול להפוך לנבואה שמגשימה את עצמה שמסתיימת בכך שהם דואגים לכל דבר ועניין. זה יכול להיות מופעל על ידי כל מספר דברים בין אם זו בחינה קרובה או פשוט כי המדשאות לא נכסחו במשך זמן מה. לפעמים הם פשוט צריכים לברוח לחופשת יוגה לסוף שבוע או שניים רק כדי להוריד את רמות החרדה שלהם.

רשום פופולרי


תאימות טלה וטלה: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


תאימות טלה וטלה: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

כל מה שאתה צריך לדעת על יחסי טלה-טלה.

קרא עוד
כאשר המזלות נעשים עצובים...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


כאשר המזלות נעשים עצובים...

איך הסימנים מתמודדים עם עצב.

קרא עוד