דברים שגורמים לגלגל המזלות לצחוק...

 מזלות צוחקים

כולם יודעים שצחוק עושה טוב לנשמה - אבל מה שמדגדג את העצם המצחיקה של אדם אחד יכול להשאיר אחר מבולבל ולא מתרשם. כמה מזלות מתפרצים בצחוק עמוק בבטן למראה מישהו נופל בעוד שאחרים מדגדגים בהומור אפל וסרקסטי יותר. הנה מה שמשעשע כל אחד מהסימנים עד כדי צחוק.

טלה: קומדיה פיזית וניהליזם מוחלט.

 כיף גדולמזל טלה הם יצורים ויזואליים שמוצאים הומור בסתימות פיזיות ובקומדיה ניהיליסטית. הם לא כל כך מודאגים מהדקויות של סיפור סיפורים מטומטם ומעדיפים לראות איזה פרחח נורה מתוך קאנון. בית ספר ישן, הם טיפוס רואד ראנר ו-Wild E Coyote. בית ספר חדש, לעתים קרובות הם חופרים סרטים כמו רעם טרופי.

מוּמלָץ קומיקאים: ריץ' הול, צ'רלי צ'פלין.

מַזַל שׁוֹר: קלאסיקות עתיקות וקומדיות נצחיות.

 קומדיה נצחית

בני מזל שור מוצאים את שרוולים חוזרים אל הקלאסיקה כשזה מגיע לקומדיה. הם נהנים מהומור עדין אך חכם עם בטן תחתית בעלת משמעות טובה. הם מעריכים תסריט טוב ונוטים לסטות לעבר קומדיות בריטיות כתובות היטב כמו הכומר של דיבלי או מונטי המלא. אם הם יהפכו לאמריקאים, זה יהיה שידורים חוזרים של מאש או קלאסיקות כמו Mrs Doubtfire.

מוּמלָץ קומיקאים: שרה מיליקן, בילי קונולי.

מַזַל תְאוּמִים: מספרי סיפורים מצחיקים ואנקדוטות שנונות.

 תאומים צוחקים

שום דבר לא משים את ציוד הצחוק של ג'מיני יותר ממספר סיפורים מצחיק. הם אוהבים שההומור שלהם הוא רב-שכבתי ומלא הפתעות בלתי צפויות. הם אוהבים במיוחד קומדיות שבהן מתגלים פאנץ' קווים חדשים בכל צפייה חוזרת. בדוק את אוסף הסרטונים שלהם וסביר להניח שהוא יכיל סרטים כמו Shaun of the Dead, Hairspray, Get Shorty ו-Pulp Fiction.

מוּמלָץ קומיקאים: רובין וויליאמס, נואל פילדינג.

סרטן: חוסר התאמה מטורף והומור מביך.

 חוסר התאמה מצחיק

סרטן מודע ורגיש עמוקות מדגדג על ידי הומור המהווה פרודיה למצב האנושי. הם נהנים מקומדיות על חוסר ההתאמה של העולם ויכולים למצוא את הצד המצחיק במצבים רגילים לכאורה. הם גם פראיירים להומור מביך - הטיפוסים שיכולים לגרום לך להתכווץ אבל שאתה פשוט לא יכול להסיט את מבטם. קומדיות כמו The Office, Mr Bean ו- Flight of the Concords נמצאות לעתים קרובות ממש בסמטה שלהם.

מוּמלָץ קומיקאים: ג'ימי קאר, אדי פפיטון.

מַזַל אַריֵה: הומור שערורייתי וסטנדאפ קומדיה.

 מצחיק

מזל אריה לרוב מעודכן בכל הקומדיות האחרונות והטובות ביותר. הם מעריצים גדולים של המגוחך והמקומם - כמה שיותר אבסורדי יותר טוב. הם מחפשים סטנדאפיסטים שמוכנים לפרוץ גבולות ולנסות משהו חדש. אלתור בלתי צפוי בטוח גם ידגדג את העצם המצחיקה שלהם. נסה את AB Fab, Zoolander ו-Sex in the City לפסטיבל קומדיה עם ליאו.

מוּמלָץ קומיקאים: ג'ואן ריברס, אלן קאר.

מַזַל בְּתוּלָה: הומור יבש וסרקסטי.

 מזל בתולה סרקסטי

לבתולה יש לרוב חוש הומור סרקסטי ויבש מאוד. הם מוצאים הומור במקומות האפלים ביותר ונהנים מקומדיה שלא מפחדת 'ללכת לשם' ולשבור טאבו. סרטים כמו Fear and Loathing in Las Vegas, American Beauty, Being John Malkovich ו-There's Something About Mary, כולם חייבים לגרום להם לגחך.

מוּמלָץ קומיקאים: לואי סי.קיי, ביל מאריי.

לִירָה: מילים חצופות וקומדיה מוזיקלית.

 קומדיה מוזיקלית

בני מזל מאזניים נהנים מכל מיני קומדיה מוזיקלית. הם מעריצים מילים חכמות ושנונות ומעריכים את הגוון של קטע מצחיק. הוסיפו קצת טיפשות מענגת והמאזניים יהיו ממש באלמנט שלהם. הם ימצאו את עצמם שרים יחד ואז צוחקים עד שהם יבכו. קומדיות מוזיקליות שעשויות לשעשע אותן כוללות את המורמונים, שרק ומופע האימה של רוקי.

מוּמלָץ קומיקאים: ביל ביילי, אל ינקוביץ' המוזר.

מַזָל עַקרָב: קומדיה אפלה ומסוכנת.

 הומור אפל

מזל עקרב הולך על הומור בעל נטייה אפלה ומסוכנת. הם רוצים להיות מזועזעים ולקחת אותם למקום שמרעיש את המצפן המורלי שלהם. מדובר במציאת הומור במצבים הנוראים ביותר תוך חיבוק האנטי-גיבורים של העולם. מזל עקרב חושד שאנחנו נשלטים על ידי כוח מרושע והוא יילל מצחוק כשיראה את המשיכה הקומית שלו. אתה יכול לתפוס אותם צופים בסרטים כמו Reservoir Dogs, Heathers ו-American Psycho בשביל הכיף.

מוּמלָץ קומיקאים: ראסל ברנד, שרה סילברמן.

מַזַל קַשָׁת: הומור שדוחף את המעטפת.

 קשת דוחף מעטפות

לקשת יש טעם רחב בכל הנוגע להומור - נהנה מכל דבר, החל מסטנד אפ ועד לקומדיות מוזיקליות. לעתים קרובות הם נמשכים לדברים שמאתגרים טאבו ודוחפים את המעטפת. הם אוהבים קומיקאים אנרגטיים ואבסורדיסטים שמתענגים על הכאוטי - חשבו על מונטי פייתון, The Mighty Boosh וסאות' פארק כדי לגרום להם לצחוק חזק.

מוּמלָץ קומיקאים: ג'ון דור וופי גולדברג המוקדמים.

מַזַל גְדִי: הומור יבש עם כתיבה אינטליגנטית.

 קומדיה מהוקצעת

חכם, מצבי וחסר חלק - מזל גדי לא ממש בעניין של פאנץ', אלא מעדיפים קומדיה כתובה היטב עם אינטליגנציה. הם מעריצים גדולים של הומור יבש ולעתים קרובות רואים קומדיה שבה אחרים רואים דרמה. הסיבה לכך היא שהם יורדים בדיבור חד כתער שהולך על קו דק בין רצינות לשנינות. הם אוהבים תוכניות כמו סיינפלד, קהילה וחליפות.

אהובי סטנדאפ: סטיב מרטין, סטיבן פריי.

מזל דלי: להרוג פרות קדושות ולהחזיק מראה למציאות.

 מחזיק מראה למציאות

מזל דלי הם יצורים פוליטיים והם סוגדים לכל מי שמפיל בהומור פרות קדושות תוך כדי צחוק בכנס. אפשר לומר שדלי הולך על קומדיה מוחית בכך שהם רוצים לצחוק את המוח שלהם - לא מהתחת. תן להם תוכניות בריטיות כמו Yes Minister ו-The Thick Of It או קלאסיקות מערכון אמריקאיות כמו Saturday Night Live והם יתמכרו.

מוּמלָץ קומיקאים: ג'ים ג'פריס, טים מינצ'ין.

מַזַל דָגִים: קומדיה פיזית עם נטייה אבסורדית.

 קומדיה נצחית

מזל דגים הולך על אביזרים, אפקטים מיוחדים וסגנון מאוד ויזואלי. הם יתפוצצו בהיסטריה כאשר יוצגו להם הומור שהוא ממש אבסורדי. הם גם מעריצים גדולים של קומדיה שמזרימה פעלולים, קסמים ואפילו דיבורים. כדי לגרום למזל דגים לצחוק נסה ערב עם Pen and Teller, Guardians of the Galaxy או Deadpool.

מוּמלָץ קומיקאים: נינה קונטי, שטרסמן.

רשום פופולרי


דברים שיש להימנע מהם עם כל מזל...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


דברים שיש להימנע מהם עם כל מזל...

הימנע מדברים אלה כמו המגיפה סביב השלטים!

קרא עוד
תאימות תאומים וגדי: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


תאימות תאומים וגדי: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

כל מה שאתה צריך לדעת על יחסי מזל תאומים-גדי.

קרא עוד