7 תכונות חושפות של סימני המים...

  סודות המזלות של המים

נהרות זורמים חופשיים, המתפתלים בפסגות הטבע והעמקים של הטבע, נתפסים לעתים קרובות כחלק מהנהרות הגדולים ביותר של כדור הארץ רָגוּעַ תוהה. הגלים העדינים המתנפלים על הסלעים וההשתקפות הנוצצת של העולם מסביב הופכים את המים א נָכוֹן יופי טבעי.

עם זאת, כמו רוב הדברים היפים, מתחת לפני השטח מתעוררות לעתים קרובות מורכבויות רבות, וזה נכון כשמדברים על מזלות המים, שבעולם של אַסטרוֹלוֹגִיָה מורכב משלושה סימנים שונים: מַזַל דָגִים , סרטן ו מַזָל עַקרָב .אבל כדי לתת לך הבנה טובה יותר של מה זה בֶּאֱמֶת האמצעים להיוולד מתחת ליסוד המים כאן הם שבעה פוקח עיניים אמיתות על שלטי המים!

1. שלטי מים הם מְטוּרָף שומר מצוות והם מבחינים בעצם הכל.

  מזלות מים שומרי מצוות

כל שלושת שלטי המים הם ידוע לשמצה תפיסה והם בעלי חַד אינסטינקטים בכל הנוגע להסרת אנשים ומצבים. הם מודרכים על ידי שלהם מְעִי רגשות ולעתים קרובות יותר האינסטינקטים הראשונים שלהם לגבי אדם הם מת על . הם יכולים לקבל תחושה האם כוונותיו של מישהו מכובדות או לא רק על ידי התבוננות בשפת הגוף וההתנהגות הכללית שלו.

כמו נהר שמתמלא בכל סדק בנתיבו, שלטי המים מכסים כל פרט ולעתים קרובות קולטים דברים שאחרים מפספסים. לא נותר אפיק נחל לייבוש כשהמים זורמים בכל אחד ואחד מוּרכָּבוּת.

שתיים. שלטי מים יש רגשות עזים שיכולים להתגבר עליהם כמו א גל גאות.

  מבול של רגשות

סימני המים אינם זרים לרגש, למעשה, לעתים קרובות הם מרגישים דברים דווקא באופן אינטנסיבי.

מצד אחד, הצד הרגשי שלהם יכול לספק להם הרבה תובנות וחוכמה לגבי החוויה האנושית שאותה הם יכולים גם אז להעביר לאחרים. נוסף על כך, זה מאפשר להם להיות אמפתיים להפליא, מה שעוזר להם ליצור קשרים חזקים עם אחרים.

אבל לפעמים הם יכולים לקבל זאת לְהִתְגַבֵּר לפי הרגשות שלהם זה מרגיש כמו גל גאות ענק שפשוט מכה בכולם בבת אחת. כשהם מרגישים מוצפים ככה, קשה להם לחשוב יָשָׁר ולעשות רַצִיוֹנָלִי החלטות.

3. שלטי מים יש להם מוחות דוהרים ולעתים קרובות הם הולכים לאיבוד עָמוֹק במחשבה.

  סימני מים הם הוגים עמוקים

לפעמים אתה עלול לתפוס את מזלות המים מתנהגים מסוגרים או ביישנים, אבל האמת היא שהם כנראה רק שקועים במחשבות מבחינה נפשית במרחק מיליון קילומטרים. לעתים קרובות הם מגלים שהמחשבות שלהם דוהרות במיליון מייל לשעה ושאין להם כוח לעשות משהו בנידון.

כי הם כל כך נוטים לנתח באופן מוחלט הכל הם יכולים לפעמים לחשוב קצת על דברים גַם הרבה ולעשות את החיים מסובכים יותר לעצמם ממה שהם צריכים להיות. יש להם הרגל רע לעלות בראש בעיות ומכשולים שלא בעצם קיימים או אינם גרועים כמעט כפי שהם דיברו על עצמם.

ארבע. שלטי מים לְהִשְׁתוֹקֵק תחושת הכלה והם עושים מאמצים רבים כדי לחפש אותה.

  בונדינג חברים קרובים

שלטי המים לא דורשים הרבה מהחיים כדי להיות שַׂמֵחַ. כל עוד הם נמצאים בסביבת השבט שלהם ויש להם אנשים שהם יכולים להתחבר אליהם ב עָמוֹק ו בעל משמעות בדרך אז רוב הסיכויים שהם ירגישו שבע רצון ו תוֹכֶן.

הֵם בְּכֵנוּת לא אוהב יותר מאשר לראות את החברים והמשפחה שלהם שַׂמֵחַ והם מוכנים להקריב מְאוֹד רק לשים א חיוך על פניהם של יקיריהם!

5. שלטי מים ניתן להסיח בקלות ו קצת הססני.

  סימני מים יכולים להיות חסרי החלטיות

ממש כמו נהר שוקק, סימני המים יכולים להיות קצת משאלת לב וקצת בכל מקום… במיוחד כשמדובר בקבלת החלטות חשובות. יותר מדי אפשרויות עלולות לפעמים להשאיר אותם מוצפים ומתקשים להכין כל החלטה בכלל.

הם גם ידועים בכך שהם מוסחים בקלות ויכולים לעבור מתשומת לב מדוקדקת ברגע אחד להתרחקות לגמרי עם הפיות ברגע הבא. הם לא עושים את זה מתוך גסות רוח אבל הם פשוט לא יכולים להתאפק לפעמים!

6. שלטי מים הם מסתורי והם מחזיקים את הקלפים שלהם קרוב לחזה.

  סימני מים הם מסתוריים

לשלטי המים יש מאוד פְּרָטִי ו מסתורי צד שלא אוהב לחשוף את כל הקלפים שלהם בבת אחת. הם ידועים בהצבת קירות ויכולים להיות במיוחד שָׁמוּר כשהם נמצאים ליד אנשים שהם לא מכירים או סומכים עליהם.

מדי פעם הם צריכים מקום לעצמם לַחשׁוֹב ו לְהִתְפַּרֵק. עד כמה שהם אוהבים את החברים והמשפחה שלהם, יש רק כמה פעמים שהם אוהבים חייב שיהיה לך קצת זמן לבד.

7. שלטי מים לְטַפטֵף היצירתיות ושלהם דמיונות כבולים על ידי אֶפֶס גבולות.

  מים מתרחקים עם הפיות

אם יש דבר אחד שמיועד מסוים שלטי המים בהחלט יש דרך ייחודית להסתכל על העולם. הפרספקטיבה הזו בשילוב עם הדמיון החי שלהם הופכת אותם לעתים קרובות למחוננים באופן טבעי ככותבים, כמוזיקאים וכל דבר שכרוך בהתלקחות יצירתית.

הם חולמים בנשמה שהרעיונות שלהם אינם מוגבלים על ידי מטריד כללים או מוסכמות!

רשום פופולרי


רגשות שחוזרים על עצמם שכל מזלות חווה...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


רגשות שחוזרים על עצמם שכל מזלות חווה...

תחושות תכופות של כל סימן.

קרא עוד
למה המזלות רוצים להתפרק...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


למה המזלות רוצים להתפרק...

למה הסימנים רוצים לסיים את זה.

קרא עוד