7 תכונות חושפות של מזלות האש...

  סודות שלט אש

מה לעשות טלה , מַזַל אַריֵה ו מַזַל קַשָׁת לכולם יש במשותף, אתם שואלים? ...למה כולם סימני FIRE כמובן וכולם חולקים תכונות דומות רבות שהם יורשים מאלמנט האש.

אבל מהן התכונות האלו בדיוק? ובכן, היום נסתכל מקרוב על כמה מהמאפיינים הייחודיים ששולטים בהם מלא חיים וקצת לוחמני אישים!1. שלטי אש יש עצום תשוקה לחיים ואישיותם יכולים להיראות גדול מהחיים לפעמים.

  אישיות אש

שלטי אש ידועים כבעלי תשוקה מגנטית לגביהם שגורמת לאחרים להרגיש נרגשים רק על ידי היותם בנוכחותם. מזלות האש מחפשים הֶאָרָה. הם מחפשים את החוויות האלה שבאמת מאירות אותם.

ידוע להם מדי פעם שיש להם התפרצויות פתאומיות של התלהבות והתרגשות וכשהם הופכים בֶּאֱמֶת בהשראתם הם מרגישים כאילו הם יכולים להשיג הכל. הציד לא יסתפק במשהו ארצי, אלא נדחף עד שהלהבה יכולה לבעור בצורה הבהירה ביותר.

שתיים. שלטי אש בעלי אינסטינקטים מדהימים והם אלופים בהשתלטות הזדמנויות .

  מזלות אש נותנים השראה לאחרים

לסימני אש יש חוש שישי כמעט לאיתור הזדמנויות בכל תחומי החיים, אשר לאחר מכן הם מתנפלים עליהם ומפיקים מהם את המרב. לאחר שהם זיהו הזדמנות הם ילכו בעקבות הבטן שלהם ויפעלו במהירות.

הם מונעים על ידי האינסטינקטים שלהם ופי 9/10 האינסטינקטים האלה הם ממש על הכסף. תחושת שנינות ואינטואיציה זו מעניקה להם יתרון תחרותי רציני בכל מה שהם מתכוונים לעשות ולעתים קרובות רואה אותם משיגים הצלחה גדולה בחיים.

3. שלטי אש לדעת לבלות, פרק זמן.

  שלטי אש מהנים

שלטי אש יודעים לשחרר קיטור ולהיות מדהים זְמַן. זה לא תמיד אבל לגבי רעשים חזקים - חשבו על זוהר חם, רוחות מוארות ורגש עוצמתי. שלטי אש נושאים איתם תחושת פוטנציאל שגורמת לאנשים אחרים להרגיש נמשכים אליהם.

עם זאת, היזהר, לא כולם יעריכו את ההתלהבות הזו. אחרים ינסו לרכך את הלהבה שלך ולהוריד אותך לרמה שלהם. זה יכול להיות קשה, אבל הקפד לשמור על המשמר. הקיפו את עצמכם באנשים בעלי דעות דומות, אך גם, שמרו על ראש פתוח לשאר התכונות הנפלאות שמרכיבי העולם יכולים להציע.

כמו יין משובח ומיושן, צ'דר בציר, אש ו שלטי אוויר לעשות את אחד השילובים הטובים ביותר ולעולם לא להיכשל בבילוי טוב ביחד. אש ואוויר הם הוגים טבעיים, אך הם ניגשים למחשבה במידות שונות בתכלית. סימני אוויר יכולים להפגין רמה גבוהה של מחשבה בקצב מהיר אך הם מהירים להתפזר. שלטי אש טובים לעידוד התמקדות בסימן אוויר, כמו גם להעלאת אופטימיות, דבר שסימני האוויר מבוססי ההיגיון עשויים שלא להצטיין בו.

ארבע. שלטי אש שונאת להיות פָּגִיעַ ולפעמים מנסים לכסות את הרגשות שלהם עם הצגות של כוח.

  פָּגִיעַ

כאשר ה-s#*t פוגע במאוורר, סימני האש נוטים להיות טובים מאוד בחזית אמיצה שמאפשרת לחברים ולמשפחה שלהם לשאוב מהם כוח רב.

אבל כשהם מרגישים פגיעים וחלשים הם יכולים לנסות באופן אינסטינקטיבי להסתיר את זה מחשש שיראו אותם חלש אוֹ לֹא מְסוּגָל על ידי אחרים.

הם יצורים בטוחים בעצמם, אבל לפעמים הגאווה והאגו שלהם יכולים להפריע להם להושיט עזרה כשהם זקוקים לה.

5. שלטי אש יש לך עמוק רַחוּם ו אכפתיות צד שהקרובים להם מכירים נו.

  שלטי אש דואגים לאחרים

אם ראית את שלטי האש רק כשהם היו ממש הכי גרוע אז אולי תטעו לחשוב שהם יהירים או גסים ביותר, אבל הקרובים להם יודעים שמתחת לכל זה יש להם תחושה עמוקה רַחוּם ו אכפתיות צַד.

יש מעט שהם לא היו עושים כדי להעלות חיוך על פניהם של אלה שהכי אכפת להם מהם ואחרים מרגישים לעתים קרובות מאוד בטוחים ומוגנים בנוכחות שלט אש.

6. שלטי אש הם מכוונת פעולה ומקצוענים ב כְּבִישָׁה מחסומים נפשיים.

  חוזק סימני אש

לסימני האש יש מאוד 'חזיתית' דרך להתמודד עם כל הבעיות שהחיים מזמנים להם.

הם בוחרים לאמץ אתגרים ולהתגבר עליהם במקום לנסות לנעוץ את הראש בחול או לברוח.

לפעמים אנשים יכולים להגיד להם שהם קצת שתלטים אבל אין להכחיש שהם טובים בביצוע העבודה!

7. שלטי אש הן נשמות עצמאיות, אוהבות חופש שמתרחקות באופן אינסטינקטיבי יתר על המידה אישים נצמדים.

  השתחרר

שלטי האש משתוקקים לעצמאות ומבקשים לחיות חיים בתנאים שלהם.

הם לא אוהבים אישים סמכותיים שמנסים לעשות זאת מיקרו-ניהול אותם או לקחת אחריות עליהם הולך על ואם הם ירגישו שמישהו מנסה לחדור לחופש שלהם הם יתרחקו באופן אינסטינקטיבי.

רק אל תנסה לשלוט בהם או להפריע לשאיפות שלהם אתה תסתדר פשוט גדול!

רשום פופולרי


רגשות שחוזרים על עצמם שכל מזלות חווה...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


רגשות שחוזרים על עצמם שכל מזלות חווה...

תחושות תכופות של כל סימן.

קרא עוד
למה המזלות רוצים להתפרק...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


למה המזלות רוצים להתפרק...

למה הסימנים רוצים לסיים את זה.

קרא עוד