7 תכונות חושפות של מזלות AIR...

  אתרי סודות האוויר

האם אי פעם תהיתם מה משותף לכל מזל תאומים, מאזניים ודלי? התשובה היא שכולם שלטי אוויר כמובן.

אוויר הוא אלמנט חמקמק למדי שלפעמים שוכחים אותו בגלל העובדה שלא ניתן לראותו... אבל זה לא הופך את נוכחותו פחותה משמעותי. ובדיוק כמו תפקידו בעולם הפיזי, לאוויר יש חשיבות רבה גם בתחום האסטרולוגי ואלו שנולדו תחת סימן אוויר ידועים כבעלי תכונות ומאפיינים ייחודיים רבים.אז כדי לתת לך הבנה טובה יותר של האסטרולוגיה של שלטי האוויר, בואו נסתכל על שבעה 'הליבה' תכונות אישיות ומאפיינים המרכיבים את מזלות האוויר... זה אמור להוכיח כך דַי חושפני!

1. שלטי אוויר הם בדרך כלל מְאוֹד אִינְטֶלִיגֶנְטִי.

  מזלות האוויר הם חכמים

למרות השם שלטי האוויר הם הכל חוץ 'ראשי אוויר' . למעשה, הם כן מְאוֹד ידוע בהיותו להדליק יצורים שמוחם הוא לָנֶצַח מירוץ וחשיבה באופן מעמיק על דבר כזה או אחר.

הם יכולים לעבד מחשבות עם תאורה מָהִיר מהירות והם אפילו ידועים כמי שמגיעים למגעים מוחלטים של גאונות מעת לעת שינוי ו לְחוֹלֵל מַהְפֵּכָה העולם. הם מצטיינים בכל מה שמאפשר להם לְהַגמִישׁ השרירים המנטליים שלהם ומצליחים בקריירה שמתגמלת חשיבה מהירה.

שתיים. שלטי אוויר הם חֲמַקמַק ו קשה לקרוא.

  סימני אוויר חמקמקים

ממש כמו משב רוח חזק הנושב בשמים, סימני האוויר נוטים להיות מהירים וחמקמקים ואחרים מתקשים לעתים קרובות 'תקרא' עליהם.

מכיוון שלעתים קרובות הם חיים כל כך הרבה בנפשם שהם יכולים להיראות כמשהו מְנוּתָק שיכול לעשות את זה מְאוֹד קשה לאחרים להבין מה בדיוק קורה בראש שלהם!

3. שלטי אוויר נחשבים ל 'מתקשרים' של גלגל המזלות.

  שלטי אוויר הם מתקשרים

בעולם האסטרולוגיה, סימני האוויר נחשבים ל 'מתקשרים' של גלגל המזלות ולכל אחד יש מתנה ייחודית להתחבר ולעבוד לצד רעיו

ה אישיות תאומים , למשל, נוטה להיות מאוד יעיל עם אחד על אחד תקשורת ומסוגלת לעורר חלק מהכי הרבה מַקסִים ו מַכנִיס של שיחות. תכונות האישיות של מאזניים מצד שני, מאפשרים להם לעבוד טוב במיוחד בקבוצות של אנשים ויש להם כישרון להוביל צוות ל- מְפוֹאָר ניצחון. ולגבי אישיות מזל דלי , יש להם יכולת ייחודית להתחבר לכל סוג של אדם ומושג, לא משנה כמה מופשט או זר.

ארבע. שלטי אוויר יש הרפתקני ו אוהב כיף טֶבַע.

  שלטי אוויר זה כיף!

שלטי האוויר באמת יודעים להרגיע את השיער שלהם וליהנות והם כמעט תמיד בעד הגון הַסָחַת הַדַעַת מהחיים, במיוחד כשדברים חוזרים על עצמם.

יש להם ספּוֹנטָנִי ו הרפתקני צד שמניע אותם לחפש תמיד חוויות חדשות ומרגשות. הם גם עושים עבור מדהים גם החברה כי הם תמיד חושבים על הדברים הטובים ביותר לעשות ומונעים מהדברים להגיע גם הם בלעז.

5. שלטי אוויר מעדיפים לקבל החלטות עם הראש ולא בראש טָהוֹר רֶגֶשׁ.

  חשיבה ביקורתית

מזלות האוויר הם מאסטרים בחשיבה ביקורתית ובמקום עשייה פריחה החלטות המבוססות על הרגשות שלהם בלבד (כמו כמה מהסימנים האחרים שעשויים לעשות זאת) הם מעדיפים לעשות בחירות הגיוניות ומחושבות באמצעות שלהם מוֹחַ.

כולם עוסקים בעובדות ובהגעה לאמת והם תמיד שוקלים כל בעד ונגד לפני שהם מקבלים החלטה חשובה. הם גם מסוגלים להתנתק מבעיות באופן שמאפשר להם לשבת בחיבוק ידיים ולנתח מצב באובייקטיביות עילאית ופתיחות ראש.

6. שלטי אוויר הם פילוסופית ולעתים קרובות הם מהרהר בחיים גָדוֹל שאלות.

  מהרהרת חיים's Big Questions

שלטי האוויר הם מהרוב סקרן ו סקרן אישים בכל גלגל המזלות והם תמיד שואלים את עצמם שאלות פילוסופיות עמוקות ומתלבטים בשאלות הגדולות ביותר של החיים.

לפעמים הם יכולים להיות כך מהורהר שהם מאבדים את עצמם במחשבה ושוכחים הכל מהעולם החיצון. הם פשוט קיבלו כך הרבה על דעתם!

7. שלטי אוויר הם רוחות חופשיות WHO צְבִיעוּת לִהיוֹת מְבוּקָר.

  שלטי האוויר משתוקקים לחופש

כל שלושת שלטי האוויר ידועים בשלהם בעל נשמה חופשית הטבע והם סוגי הסימנים שיצאו ויחיו את החיים שלהם שֶׁלוֹ תנאים במקום לנסות להתאים לכללים או לסטנדרטים של מישהו אחר.

הם לא מגיבים טוב כשאנשים מנסים לשלוט בהם או לשים כללים וציפיות לגבי מה שהם צריכים ומה לא צריכים לעשות והם דורשים את החופש לחשוב ולפעול. כל כמו שהם אוהבים.

רשום פופולרי


רגשות שחוזרים על עצמם שכל מזלות חווה...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


רגשות שחוזרים על עצמם שכל מזלות חווה...

תחושות תכופות של כל סימן.

קרא עוד
למה המזלות רוצים להתפרק...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


למה המזלות רוצים להתפרק...

למה הסימנים רוצים לסיים את זה.

קרא עוד