15 עצות כנות למזל מזל שור...

  עצה למזל שור

מזל שור ידועים בתור כמה מהיצורים בעלי הראש הרמה ביותר בכל גלגל המזלות. הם יודעים שהם אמינים, עצמאיים ואפשר לסמוך עליהם על ידי אחרים. עם זאת, אפילו הטובים שבינינו יכולים לפעמים להסתפק במעט עצות כנות כדי לעזור לנו בחיפוש אחר שיפור עצמי.

בלי להכביר מילים, הנה 15 עצות כנות עבור מזל שור .1. אל תדחיק את שלך חוּשָׁנִיוּת!

בתור מזל שור, אתה חושני להפליא וזה לא משהו שצריך להדחיק. אתה משתוקק לאינטימיות, חיבור ומשחק חושני (אל תבלבל כאן בין חושניות למיניות), אז אתה צריך קשרים, חברויות ושותפויות אוהבות שמכבדות את הטבע החושני שלך. בשל ההיבט העיקרי האחר של האישיות והטבע הארצי שלך, שהוא הצורך שלך בביטחון, מבנה ומעשיות, דיכוי החושניות הפנימית שלך זהה לדיכוי החושים שלך; אתה צריך להרגיש חופשי לחקור את החושים שלך ולהביע את עצמך.

ניתן לעשות זאת במספר אמצעים, כגון ריקוד, אמנות, שירה, הליכה בטבע, בישול או כל מלאכה יצירתית. רק תזכור כמה חשוב ההיבט הזה של עצמך.

2. זכור את שלך איזה.

אתה סימן נשי מה שאומר שאתה בעיקר יין. ההפך מהיין הוא יאנג, הכוח הגברי, מכוון הפעולה וה'תקיף' של היקום. יין ויאנג משלימים זה את זה ובונים שלם- אחדות. איזון היאנג הפנימי שלך, אם כן, יכול לעזור לך לפתח ביטחון עצמי והערכה עצמית בריאה, ולהוביל להעצמה העצמית שלך וליכולת לומר את האמת שלך.

יאנג מתייחס לשמש, להיבטים הסולאריים, הפעילים, מוכווני הרצון והאור, הן של עולם הטבע והן של הטבע שלנו. היין מקשר אל הירח, הירח, הפסיבי, התת מודע והיבטים אפלים או צללים. יש לך נטייה להיות רגשנית יתר על המידה, או לפחות נלהבת לחלוטין ממשהו (או מישהו?!). זה יכול להוביל לכמה ממאפייני האישיות הצללים שלך. כל פעילות שתעזור לחבר אותך ליאנג הפנימי שלך תסייע להתגבר על כל תכונות 'שליליות' פוטנציאליות של סימן נשי. עצה כנה? זכור את היאנג שלך ושאף לאזן את אנרגיות היין והיאנג שלך פנימה.

3. תן לזה זוהר.

אתה, מזל שור יקר, מוכשר מאוד. בין אם זה כישרון במלאכה יצירתית כלשהי, דרך מקצועית או מתנה או יכולת ייחודית, הכישרון שלך זורח. והחברים והמשפחה שלך רוצים שתזרח, כמו כשאתה זורח אתה נותן השראה לאחרים לזרוח גם - ועוד יותר נותן השראה לאחרים! קבלה ואימוץ הפאר של המתנות והחוזקות שלך מאפשרת לך להוות מטרה עבור אחרים, וכל אחד זקוק לאנרגיית השראה ומוטיבציה בחייו. נקודת המבט האחרת לנקודה זו היא שלפעמים אתה יכול להירתע מהאני האמיתי שלנו רק כדי לפייס אחרים. תפסיק לעשות את זה ותהיה האני האמיתי, המבריק והאמיתי שלך.

ארבע. מֶדִיטָצִיָה היא התרופה שלך.

אחד ממרכיבי הצל העיקריים של האישיות שלך הוא הטמפרמנט שלך וה'התפרצויות' הבאות. בסך הכל, אתה צונן ונינוח, אדם נינוח ופשוט, למעשה יותר מרובם. עם זאת, יש לך מזג דמוי שור שלפעמים יכול להראות את ראשו, וכשזה קורה אתה יכול להיות מאוד נפיץ. או, לכל הפחות הפרספקטיבה שלך - ללא קשר לכמה שהיא נכונה וחכמה - לא מגיעה בצורה הטובה ביותר. הדבר היעיל ביותר שאתה יכול לעשות, אם כן, הוא לתרגל ולשלב מדיטציה בשגרה היומיומית.

מדיטציה היא התרופה שלך, או לפחות היא צריכה להיות! כשאתה עושה מדיטציה אתה ממלא את עצמך בחלל ריק, צ'י ותודעה, שמאפשרים לך עוד יותר להיות צופה במחשבות, ברגשות וברגשות שלך. אפשר להתחיל להתחיל להגיב במקום להגיב, וזה המפתח להצלחה ולשקט נפשי בכל תחומי החיים.

5. תודו לִהַבִיס.

בוא נהיה אמיתיים, אתה יכול להיות מאוד עקשן. למעשה, אתה יכול להיות כל כך עקשן שלעתים קרובות אתה מפריע בדרכך שלך. ללמוד להודות בתבוסה, או להודות בטעויות שלך וכשאולי 'רק פעם אחת' טעית, הוא המפתח להצלחה שלך. הדחף המולד שלך ליציבות, ביטחון וחושניות ניתן לשפר ולהבטיח באמצעות הודאה בתבוסה מעת לעת. זה גם מלמד ענווה כדי שתוכל להמשיך לזרוח ולהצטיין!

6. אתה נשלט על ידי וֵנוּס, אז אל תהפוך לאדם מאדים!

ונוס היא השליט של מזל שור ונוגה היא כוכב לכת נשי של אהבה, יופי וחושניות. ונוס שולט בדברים היפים יותר בחיים, אמנות, טבע, מוזיקה, מותרות, עושר חומרי ושגשוג, וביטוי ועבודות יצירתיות בהשראת אלוהים. היא (כיוון שנוגה היא כוכב לכת וכל כוכבי הלכת מודעים) שולטת גם במיניות במובן טהור, 'אלוהי' ואלוהי. הדרך הטובה ביותר להבין זאת היא ביחס לכוכב הלכת ההפוך או הכפול שלה, מאדים. מאדים הוא עוד כוכב לכת של תשוקה, מיניות ואהבה, ובכל זאת הוא מנוגד לחלוטין לנוגה. בעוד ונוס עוסקת בביטויי אהבה אלוהיים או טהורים, מאדים מייצג תאווה. בעוד ונוס מעריכה יופי פנימי, למאדים יש תשוקה שיכולה להפוך לתוקפנית, הרסנית או שתלטנית.

אז, כמה עצות מרכזיות לשרוד, לשגשג ולהבריק בתור מזל שור היא לנווט לעבר המזל השליט שלך והתכונות והאיכויות שלה, ולא להפוך ל'מאד'.

7. נאמנות היא ל עצמי גַם…

אתה נאמן להפליא, וזו תכונה ראויה להערצה. אבל חשוב לזכור אהבה עצמית ונאמנות לעצמך. תרגול טיפול עצמי ועיסוק בשגרת אהבה עצמית יומיומית יכולים לעזור לך מאוד לפתח את הנאמנות שאתה צריך לעצמך. זה לא רק יחזק את הכישרונות שלך, את המטרות וההצלחות המקצועיות שלך ואת הערך העצמי, אלא גם את מערכות היחסים שלך עם אחרים. אהבה לעצמי היא אהבה לאחרים!

8. קרקע, אדמה את עצמך - יומיומי!

כסימן אדמה, הארקה יומית חיונית לבריאות ולרווחתך. עשו מדיטציה עם גבישים, למדו על אבני חן מיוחדות, שתלו זרעים, גינה, לכו יחפים על האדמה, הדליקו כמה נרות וקטורת בתפילה, ותיעוד יומן כאוות נפשכם... כל אלה יעזרו מאוד בתחושות הפנימיות שאתם חפצים בהן; נוחות, ביטחון וחיבור לעצמך, לאחרים ולעולם הסובב. פשוט מאוד, קבל מקורקע. זו העצה המועילה ביותר שמישהו יכול לתת לך.

9. זכור את שלך נימוסים.

אתה מאוד ישר, נינוח ונוח - עם טבע רגוע ונינוח מדהים. זה מסמל שיש לך רמה חזקה של ביטחון עצמי ותחושה חזקה של 'ציפיות', כלומר אתה מצפה שאחרים יהיו כמוך. איך מישהו יכול להיות כל כך לא ישר? למה הם מתכוונים שהם שיקרו? אני לא מבין, הם לא היו על אורך הגל שלי אחרי הכל? אלו הן רק חלק מהשאלות שרבים בני מזל שור מוצאים את עצמם שואלים כאשר אמיתות נסתרות מתגלות.

ההשלכות של הטבע הישר והישר שלך הן שלעתים קרובות אתה יכול להיתקל בדרכים שמעולם לא התכוונת. במילים אחרות, אפשר לשפוט אותך לא נכון! הרבה. כדי להתמודד עם זה, חשוב שתזכור את הנימוסים הבסיסיים שלך ותוציא דף מהספר של המסורת. ערכים מסורתיים ו'דברים שלימדו הוריך' יעזרו לך לעבור דרך ארוכה, ארוכה בחיים, והם עשויים להיות רק החסד המציל שלך. זכור שלא כולם נמצאים על אורך הגל שלך, אז תשומת לב למסורת וכבוד לזולת הם חשיבות עליונה.

10. אל תעשה לסבול עבור הצל של אחרים!

קישור לנקודה האחרונה היא חשיבות הכבוד העצמי, טוב מאוד להיות אדיב, נדיב ואוהב כלפי כולם (מה שאתה באופן טבעי, אז אל תיתן לאף אחד לעולם לומר לך אחרת), אבל איפה זה משאיר אתה? נטייה 'לסבול לצל של אחרים' יכולה להיות רווחת, ומשמעות הדבר היא שברצונך להיות אדם טוב לב אמיתי, כן וישר, אתה עלול להיות טיפש. אחרים יכולים לרוקן אותך - נפשית, רגשית ורוחנית - או לרוקן אותך מהמשאבים שלך, שרבים מהם עבדת קשה עבורם!

יתר על כן, תכונות הצל של אנשים אחרים, חלקי העצמי שהם פחות מקדושים, טהורים ורצויים, עלולות להכביד עליך או שאתה עשוי להרגיש צורך לקחת על עצמם את הטראומה, האפלה או העוולות שלהם. זה לא בריא לך מזל שור!

11. מצא את שלך יִעוּד.

אחד הדברים הטובים ביותר עבור מזל מזל שור הוא למצוא את התשוקה, הקריאה או המלאכה היצירתית שלו. מזל שור הם יצירתיים להפליא, אז לבטא את עצמך בצורה יצירתית או אמנותית ושליטה במקצוע/אומנות/מיומנות זה מעצימה מאוד, ועוד נהדרת לרווחתך הנפשית, הרגשית, הפיזית והרוחנית. הייעוד שלך יהיה ייחודי לך, אבל קבע כוונות למציאת ויישור קו עם היצירתיות הפנימית שלך וכוח חושני-יצירתי-ארצי יוצא דופן!

12. קבל את שלך מִינִי טֶבַע.

לכן, הוצע קודם לכן לא לבלבל בין חושניות למיניות. זה נכון, עם זאת, למזל שור יש עדיין אופי מיני עצום. מיניות היא דבר יפה ומציאת מאהב או חבר נפש על הגל שלך כדי לבטא את עצמך בחושניות ובמיניות זה חשוב. זה יכול גם לעזור לתשוקות הלא-מיניות הפנימיות שלך ולעורר את האני היצירתי והדמיוני שלך. כדי שיהיה קצר ומתוק, היו פתוחים לאהבה ולביטוי עצמי מיני-אינטימי.

13. פתח את שלך אינטואיציה.

פיתוח האינטואיציה והמתנות הרוחניות-נפשיות שלך יכולים לעזור לך במידה ניכרת, ובהיבטים רבים של החיים. אתה מאוד מעשי ורמה, וזה בשום אופן לא פגם או שלילי. עם זאת, תחושת המעשיות והריאליזם החזקה שלך עשויה לפעמים להשאיר אותך מתעלם מהחשיבות והעוצמה של האני האינטואיטיבי שלך.

למידה על מערכות רוחניות או אזוטריות ופיתוח תרגול רוחני יעזור בכך. פיתוח האינטואיציה והמודעות הרוחנית שלך יכולים גם להוביל למחוזות מחשבה אינטלקטואליים, דמיוניים, יצירתיים וחדשניים יותר.

14. להיות בָּרִיא!

אי אפשר להדגיש את זה מספיק. פשוט מאוד, אתה סימן אדמה ומזל נשי, הנשלט על ידי כוכב הלכת נוגה. זהו הלם משולש מבחינת הגוף הפיזי והבריאות שלך. חתכו את הסוכר, החליפו את ה'פינוקים והממתקים' לפירות ותה צמחים, והיו מודעים ומודעים למזונות שאתם אוכלים. עקומות הן יפות, או קצת משקל בריא זה בסדר, אבל סוכרים, שומנים ופחמימות יכולים להזיק מאוד לבריאות שלך. אכל בריא ובתשומת לב, מזל שור.

15. ללמוד שחרר.

לבסוף, למד לשחרר. נסיעות, יציאות מיני תכופות או התפרצויות הרפתקאות... כל אלה יכולים לעזור לך לאזן ולשחרר את הצורך שלך במבנה, שגרה וביטחון. כמו כן, 'הקל' וזכור לאזן בין הצורך שלך באחריות, עבודה קשה והצלחה פיזית או חומרית לשמחה ולהיות בהרמוניה עם הילד הפנימי שלך. לבסוף, הרמוני את העצמאות החזקה שלך עם תחושה בריאה של תלות משותפת. שחררו והתמסרו לחלקים האחרים של עצמכם שאינם כל כך גלויים או משולבים. אתה אולי סימן אדמה מעשי, אוהב ביטחון, מקורקע מאוד ומציאותי, אבל אתה גם עשוי מאור. אז תירגע, באהבה.

אזהרה: זה חינם הקריאה תזעזע אותך עם זה דיוק

לזמן מוגבל ניתן לקבל א קריאה מותאמת אישית בחינם שם תגלה את כל הסודות החבויים בשמך, תאריך לידה ועוד.

תוך כמה קליקים אתה תלמד תובנות ותחזיות על החיים שלך שהם כל כך מדויקים... זה כמעט מפחיד!

רשום פופולרי


מדוע המזלות דואגים למערכות יחסים...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


מדוע המזלות דואגים למערכות יחסים...

מדוע הסימנים נאבקים באהבה.

קרא עוד
7 תכונות חושפות של מזלות AIR...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


7 תכונות חושפות של מזלות AIR...

חושפת תובנות לגבי שלושת סימני ה-AIR: מזל תאומים, מאזניים ודלי.

קרא עוד