15 מאפיינים נסתרים של אבן הולדת היהלום...

  אבן לידה יהלום

אבני לידה מציעות הזדמנות ייחודית להתחבר לחודש הלידה שלך ולרתום תכונות מטאפיזיות רבות שיכולות לסייע לך לאורך היום-יום שלך.

אם נולדת בחודש אפריל, אחת מאבני הלידה העיקריות שלך היא היהלום - פנינה מבוקשת מאוד שידועה בנדירותה ובערכה.היהלום הוא אבן לידה חזקה במיוחד עבור טלה ו מַזַל שׁוֹר, שמסוגל להביא כוח, שפע ואפילו יצירתיות ללא גבול. אתה יכול לנצל את המאפיינים הנסתרים הרבים של האבן הזו פשוט על ידי לבישה או להיות בקרבת יהלום.

כדי לעזור לך להבין טוב יותר את המשמעות של אבן לידה זו, הנה רשימה מלאה של התכונות המטפיזיות שלה.

1. יהלומים יכול לעזור להגן עליך מפני אנרגיות שליליות.

בעזרת אבן הולדת היהלום שלך, אתה יכול לעצור אנרגיות ורוחות שליליות במסלולן. זה יכול לגרום לך להרגיש יותר חיובי לגבי הסביבה שלך ואופטימי יותר לגבי עתידך.

שתיים. יהלומים יכול להביא לך בהירות ואמת גדולה.

אם אתה מרגיש קצת מעורפל או מבולבל לגבי הכיוון שאתה צריך לקחת בחיים, אבן הלידה של היהלום שלך יכולה להביא לך תחושה חדה של בהירות לגבי כל משימה או החלטה שעומדת בפניך.

3. יהלומים יכול להרגיע את הנשמה ולהמיס מתח.

אם אתם חשים חרדה לגבי מצב מסוים, אתם עלולים למצוא את עצמכם נרגעים באופן מפתיע על ידי הימצאותם בנוכחות יהלום. האנרגיות הנפלטות מאבן זו יכולות לעזור לך לשכוח מכל הבעיות שלך, ולהשאיר אותך רענן וחסר דאגות.

ארבע. יהלומים יכול לשפר את הקשר שלך עם התחום הרוחני.

בעזרת אבן הלידה של היהלום, אתה יכול ליצור הרבה יותר חזק לתחום הרוחני. אבן זו משמשת תזכורת מתמדת לכך שהעולם החומרי אינו כל מה שקיים סביבנו. אם אתה מחפש ליצור יותר קשר עם הצד הרוחני שלך אז היהלום הוא דרך מצוינת לעשות זאת.

5. יהלומים ניתן להשתמש כדי למשוך ולהפגין שפע רב.

היהלום הוא אבן הולדת עוצמתית למשיכת שפע ושגשוג בכל היבט של חייך. יש להם את היכולת להפוך אותך לאבן שואבת להצלחה. פתאום תראה הזדמנויות נהדרות בכל מקום שאתה הולך, שאולי לא היית מזהה אחרת.

6. יהלומים לעזור לך לנצל את האינטואיציה שלך.

אתה עשוי לגלות שתחושת האינטואיציה שלך מוגברת באופן דרמטי כאשר אתה נמצא בנוכחות האבן הזו. תוכל לחוש דברים שלא הצלחת בעבר, שיעזרו לך לקבל החלטות טובות יותר ולהתרחק מכל מכשול.

7. יהלומים יכול להביא לך כוח גדול.

אבן הלידה של היהלום היא מגבר אנרגיה שלעולם לא דורש טעינה. מאמינים כי האנרגיה הנפלטת מאבן זו מביאה סיבולת רבה, סיבולת וחוזק כללי. כשאתה קרוב לאחת מהאבנים האלה אתה תהיה כוח אמיתי שצריך להתחשב בו.

8. יהלומים יכול לסייע בצמיחה רגשית.

אבן לידה זו יכולה לשמש כדי להזיז מכשולים נפשיים שעברו, שאולי אתה קובר עמוק בפנים או מתקשה להתגבר. הם יכולים לעזור לך להתמודד עם השדים הפנימיים שלך בצורה שתאפשר לך להתגבר עליהם אחת ולתמיד.

9. יהלומים יכול לעורר יצירתיות ודמיון.

אם תמצא את עצמך מרגיש חסר השראה או סובל מחסימה של סופרים, אומרים שהיהלום הוא פנומנלי בהכנסת יותר יצירתיות לחייך. אבן לידה זו יכולה להיות כלי עזר רב עוצמה עבור סופרים, מוזיקאים, משוררים או כל מי שעוסק באמנויות.

10. יהלומים ניתן להשתמש כדי למשוך יותר אהבה לחיים שלך.

אם אתה מרגיש חוסר מזל מאוהב ואתה זקוק לקצת סיוע, היהלום יכול לעזור למשוך יותר רומנטיקה וחיבה לתוך חייך. תגלה שאנשים פתוחים יותר להתקדמות שלך ולהוטים יותר להכיר אותך בכל פעם שיש לך אחד ברשותך.

אחד עשר. יהלומים יכול להביא תחושות של בלתי מנוצח וחוסר פחד.

יהלומים ידועים בהיותם חלק מהאבנים החזקות והבלתי ניתנות להריסה בסביבה. הם יכולים להביא איתם תחושה של בלתי מנוצחת מוחלטת ללובש. אתה תרגיש פחות חושש לגבי 'מה עלול להשתבש' ויותר מוכן לבצע מהלכים נועזים שיכולים להשתלם בגדול.

12. יהלומים יכול לפתוח את ערוצי הצ'אקרה שלך.

אבן לידה זו יכולה לסייע רבות בפתיחת כל ערוצי הצ'אקרה שלך, אך תחדד במיוחד את הצ'אקרה ה-7 - הידועה גם כצ'אקרת הכתר. צ'אקרת הכתר יכולה לעזור לך להתחבר עמוק לאמא אדמה וליקום סביבך.

12. יהלומים לעודד כבוד עצמי ואהבה.

ענידת האבן הזו יכולה להשרות ביטחון ולגרום לך להרגיש בעל ערך ומכובד כמו היהלום עצמו. אם אתה מרגיש מיואש על עצמך וכאילו אינך ראוי לאהבה אז האבן הזו תזכיר לך כמה אתה ראוי.

13. יהלומים יכול לעזור לשחזר את רמות האנרגיה שלך.

האם אתה מרגיש עייף, שחוק וכאילו אין לך מספיק אנרגיה כדי להשלים את כל המשימות שלך? אבן הלידה של היהלום יכולה לעזור להצעיר את רמות האנרגיה שלך בצורה משמעותית. אתה תרגיש כאילו שום דבר לא מונע ממך להשלים את רשימת המטלות הזו.

14. יהלומים יכול להפחיד סיוטים וחלומות רעים.

אם החלומות שלך נגועים בדימויים שליליים ובוויברציות רעות, אומרים שהיהלום הוא תרופה טובה. הם יכולים לעזור לעודד חלומות הרבה יותר חיוביים ותוססים - הסוגים שמהם אתה מתעורר בתחושת שמחה ורענון.

חֲמֵשׁ עֶשׂרֵה. יהלומים יכול לחזק את הנאמנות. איקס

מאמינים כי אבן זו יעילה מאוד להבאת אריכות ימים למערכות יחסים מתקשות. זה יכול לחזק רגשות של אהבה ונאמנות הן עבור הלובש והן עבור בן זוגם. אם אתם במערכת יחסים שצריכה קצת עזרה, היהלום עשוי להיות העזר המושלם.

רשום פופולרי


תאימות טלה וטלה: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


תאימות טלה וטלה: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

כל מה שאתה צריך לדעת על יחסי טלה-טלה.

קרא עוד
כאשר המזלות נעשים עצובים...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


כאשר המזלות נעשים עצובים...

איך הסימנים מתמודדים עם עצב.

קרא עוד