12 הכלבים של גלגל המזלות...

 כלבי גלגל המזלות

אם אי פעם תהיתם איזה סוג של כלב יהיה המזל שלכם אז היום זו ההזדמנות שלכם לגלות. בדיוק כמונו, החברים הפרוותיים שלנו יכולים להיות מושפעים מאוד מפרופיל גלגל המזלות שלהם, וכתוצאה מכך הם יכולים להראות שהם יכולים להפגין כמה התנהגויות ותכונות מעניינות למדי. הרשה לי להציג בפניך את שנים עשר הכלבים של גלגל המזלות.

כלבי טלה: משוטטים אנרגטיים שתמיד מחפשים הרפתקה.

 כלב הטלה אוהב הרפתקאותהגורים האלה נועזים, אמיצים ומוכנים תמיד להרפתקה הגדולה הבאה. מעטים הדברים שמרגשים אותם יותר מהסיכוי לטיול לפארק והם יכולים לבלות שעות על גבי שעות במרדף אחר סנאים בחצר האחורית. הם תמיד מלאים באנרגיה ולפעמים יכולים להיות מעט קומץ.

כלבי מזל שור: רוב הסיכויים לגנוב אוכל משולחן האוכל.

 כלב מזל שור הוא גנב ארוחת ערב

כלבים אלה הם שובבים ידועים לשמצה כשמדובר בגניבת מזון משולחן האוכל ולפעמים זה יכול להיראות כאילו אף כמות מזון אינה מספיקה כדי לספק אותם. הם גם יצורים די עקשנים שיכולים לסרב למלא פקודות כשהם במצב רוח עצבני.

כלבי סרטן: סך הכל מפלצות חיבוק.

 כלב הסרטן הוא מפלצת חיבוק

אם אתה מוצא את עצמך עם כלב סרטן אז היה מוכן לתת להם הרבה אהבה כי הם די ידרשו זאת ממך! כלבים אלה נוטים להיות מתוקים, אכפתיים ורגישים. יש מעט דברים שהם אוהבים יותר מאשר חיבוק טוב עם האדם שלהם.

כלבי מזל תאומים: חיות חברתיות שלא מפסיקות לדבר.

 הכלב מזל תאומים לא מפסיק לדבר

כלבי מזל תאומים הם אנשי שיחה אז צפו מהם לדבר איתך על כל דבר ועניין. בין אם הם שמחים, עצובים או סתם משועממים, אתה הכי מאמין שאתה הולך לשמוע על זה. גורים אלה גם אוהבים להתרועע עם כלבים אחרים בפארק ובסביבה.

כלבי אריה: מוחצנים סקרנים שמושכים תשומת לב.

 כלב אריה אוהב להיות במרכז תשומת הלב

כלב אריה הוא סקרן, מוחצן ובדרך כלל במרכז תשומת הלב. הם אוהבים להיות מטופחים וכשיש אדם חדש בסביבה הם יהיו הראשונים לרוץ ולהציג את עצמם. הם צריכים לחקור הכל וכל דבר ויכולים להיות די היפראקטיביים לפעמים.

כלבי בתולה: אינטליגנטי מאוד אך נוטה לדאגה.

 כלב בתולה הוא חכם אך פדנטי

הגורים הללו נמצאים לרוב בצד השקט והמופנם יותר. הם מאוד חכמים ואוהבים לשמח את האדם שלהם אבל הם יכולים גם לסבול מהתקפי דאגה וחרדה. לפעמים הם רק צריכים קצת אהבה וביטחון שהכל יהיה בסדר.

כלבי מאזניים: בן לוויה נאמן ואוהב לכל החיים.

 כלב המאזניים הוא חבר נאמן

החבר'ה האלה מאוד אוהבים ומלאי חיבה עד כדי כך שהם ירצו להיות לצידך ביום ובלילה. הם יתהו למה אתה לא יכול לקחת אותם לעבודה וינסו להתכרבל איתך במיטה בלילה. לפעמים זה רעיון טוב להביא כלב מאזניים בן לוויה כדי להעסיק אותם ולהתבדר.

כלבי עקרב: מצבי רוח אפס צמרמורת.

 לכלב מזל עקרב אין כפתור צינה

גור העקרב הוא מהנה ומבדר, אבל כשהם לא מרוצים ממשהו, הם כנראה ינסו ללעוס את אחד מהנכסים היקרים ביותר שלך כדי ליידע אותך על כך. גם הם יכולים להיות חשאיים למדי ואוהבים להסתיר את כל הצעצועים והעצמות שלהם במקומות שרק הם יודעים עליהם.

כלבי קשת: מגלי ארצות שנולדו עם הרגל להתגנב למקומות שהם לא אמורים להיות בהם.

 כלב קשת נולד כדי לחקור

אם אתם מחפשים חבר לחקור איתו את העולם, אל תחפשו רחוק יותר מכלב קשת. הם הוצבו על הפלנטה הזו כדי לשוטט על פני כדור הארץ ולהיות בעלי אנרגיה ללא גבול ברגע שיצאו למשימה. עם זאת, יש להם קצת הרגל להתגנב למקומות שהם לא אמורים להיות בהם - אז שימו עין עליהם!

כלבי מזל גדי: רוב הסיכויים לנהום על זרים.

 הכלב מזל גדי ינהם על זרים

הכלבים האלה הם לומדים מהר שתמיד יחזרו אליך אם הם אי פעם ישוטטו. אבל הם יכולים להיות קצת מהססים כשמדובר בזרים ובכלבים שהם לא מכירים. אל תתפלאו אם הם ינהמו בפגישה ראשונה עד שהם מרגישים קצת יותר בנוח.

כלבי מזל דלי: לא תהסס לקפוץ בשלולית מלוכלכת.

 הדלי יקפוץ בשלוליות

הכלבים האלה הם ספונטניים וחיים בשביל הכיף. כשהם יוצאים לטייל הם לא יהססו לקפוץ לשלולית בהתראה של רגע אז היו מוכנים לנקות אותם לאחר מכן. הם אינטליגנטיים מאוד ומשתוקקים כל הזמן לגירוי. יידרשו הרבה טיולים ואינטראקציה אנושית!

כלבי מזל דגים: חולם על עצמות כשהן מתעוותות ומשמיעות קולות יבבה קטנים.

 כלב הדגים חולם על עצמות

הכלבים האלה הם חולמים רגישים, אינטואיטיביים וחולמים בגדול. כשהם משחררים יבבות בזמן שהם ישנים, הם חולמים על כל הפארקים והעצמות שהם אי פעם יכולים לרצות. הם אוהבים להיות ליד בני האדם שלהם בכל עת והם אוהבים לראות את בני האדם שלהם מאושרים.

רשום פופולרי


מדוע המזלות דואגים למערכות יחסים...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


מדוע המזלות דואגים למערכות יחסים...

מדוע הסימנים נאבקים באהבה.

קרא עוד
7 תכונות חושפות של מזלות AIR...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


7 תכונות חושפות של מזלות AIR...

חושפת תובנות לגבי שלושת סימני ה-AIR: מזל תאומים, מאזניים ודלי.

קרא עוד